• Ново
Фетерни Жени Лето Без Ракави Обични Цветни Печатени О-Вратот Маица Блузи блуза женски врвови

Фетерни Жени Лето Без Ракави Обични Цветни Печатени О-Вратот Маица Блузи блуза женски врвови

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Жените Лето Без Ракави Обични Цветни Печатени О-Вратот Маица Блузи Блузомен Мода Повик Лето Солидна Боја V Вратот Лабава Шифон Кошула Копче Без Ракави Елек Функција : оваа печатена кошула е изработена од мека, лесна ткаенина за дополнителна удобносткарактеристики : Кратки Ракави, Вратот, Редовно Вклопување, Позициониран Принт, велигденски Принтисклучителен дизајн на шаблонсовршен со фармерки или хеланки; совршен за секојдневно, забава, Плажа, Одмор, Канцелариски Прилик : Еластична, Елегантна, Модерна. Рачно перење ладно/висат Или суво Пакување Содржина : 1 Х женски Топпроизвод информации : Сезона : Season/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Јака : о јака : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете Што добивате : 1 Еез Жени top Size Bust Shoulder Length S94cm/37.01"33cm/12.99"69cm/27.17"M98cm/38.58"34cm/13.39"70cm/27.56"L104cm/40.94"35cm/13.78"71cm/27.95"XL110cm/43.31"36cm/14.17"72cm/28.35"XXL116cm/45.67"37cm/14.57"73cm/28.74"XXXL122cm/48.03"38cm/14.96"74cm/29.13"XXXXL130cm/51.18"39cm/15.35"75cm/29.53"XXXXXL138cm/54.33"40cm/15.75"76cm/29.92" Size : SBust : 94cm/37.01"Shoulder : 33cm/12.99"Length : 69cm/27.17"Size : MBust : 98cm/38.58"Shoulder : 34cm/13.39"Length : 70cm/27.56"Size : LBust : 104cm/40.94"Shoulder : 35cm/13.78"Length : 71cm/27.95"Size : XLBust : 110cm/43.31"Shoulder : 36cm/14.17"Length : 72cm/28.35"Size : XXLBust : 116cm/45.67"Shoulder : 37cm/14.57"Length : 73cm/28.74"Size : XXXLBust : 122cm/48.03"Shoulder : 38cm/14.96"Length : 74cm/29.13"Size : XXXXLBust : 130cm/51.18"Shoulder : 39cm/15.35"Length : 75cm/29.53"Size : XXXXXLBust : 138cm/54.33"Shoulder : 40cm/15.75"Length : 76cm/29.92" Табела Со Големини : Големина : И Погоден За секојдневниот живот, запознавање, забава, носење на работа, бизнис, канцеларија, одмор, патувања и места за одмор. Измијте одделно во ладна вода, ниска температура пеглање, без белило, висат за да се исуши. Облеката е совршена за појавување на разни тексас шорцеви, фармерки, здолништа, фустани, високи потпетици итн. Женската кошула е лесна и изработена од одлични материјали, што ја прави удобна, мека и дише за носење. Мекиот и дише материјал обезбедува сезона-помалку удобност за целогодишно носење.

Карактеристики

Производи во категоријата

амуса Лето Блузи Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печати Половина Должина Ракав Секојдневен Одмор Основни Чипка Врвови
  • Ново
Оценка на клиентот:

амуса Лето Блузи Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печати Половина Должина Ракав Секојдневен Одмор Основни Чипка Врвови

Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни �

DEN 223.84
Хинваи Плус Големина Топ Клиренс Машки Цврсти Копчиња Божиќ Дедо Мраз Печати Со Џеб Превртување Краток Ракав Кошула Блуза Виолетова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хинваи Плус Големина Топ Клиренс Машки Цврсти Копчиња Божиќ Дедо Мраз Печати Со Џеб Превртување Краток Ракав Кошула Блуза Виолетова

Мажи Обични Цврсти Копчиња Божиќен Дедо Мраз Печати Со Џебен Пресврт Кошула Со Кратки Ракави Карактери�

DEN 3.00
Менс Лето Мода Слободно Време Памук И Лен Печатени Кошула Врвот Блуза Забелешка Ве Молиме Купете Една Или Две Големини Поголеми
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Лето Мода Слободно Време Памук И Лен Печатени Кошула Врвот Блуза Забелешка Ве Молиме Купете Една Или Две Големини Поголеми

Менс Лето Мода Слободно Време Памук И Лен Печатени Кошула Врвот Блуза Точка специфики : Сезона : Лето Пол

DEN 143.84
Хинваи Мажи Секојдневен Ден На Независноста Печатење Блуза Со Кратки Ракави и Шорцеви Панталони Дводелен Костум На Клиренс Блу
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хинваи Мажи Секојдневен Ден На Независноста Печатење Блуза Со Кратки Ракави и Шорцеви Панталони Дводелен Костум На Клиренс Блу

Мажи Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки Ракави И Шорцеви Панталони

DEN 319.84
Ракав Летна Плажа Мода Опуштено-одговара Хавајски Слободно Време Еднобојна Плус Вратот Кратка Боја Летна Големина Мажи Кошули
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ракав Летна Плажа Мода Опуштено-одговара Хавајски Слободно Време Еднобојна Плус Вратот Кратка Боја Летна Големина Мажи Кошули

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 108см / 42.52" Должина : 72см / 28.35" Рамо : 46см / 18.11" Ракав : 22см

DEN 0.33
дмкпв италијански Јака Кошули За Мажи Машка Обична Кошула Топ Стрит 3д Дигитално Печатење Круг Вратот висок копче надолу Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

дмкпв италијански Јака Кошули За Мажи Машка Обична Кошула Топ Стрит 3д Дигитално Печатење Круг Вратот висок копче надолу Кошула

Италијански Кошули Со Јака За Машка Обична Кошула Топ Стрит 3д Дигитално Печатење Кошули Со Тркалезен В�

DEN 0.67
Нови Машки Кошули 3д Облека Со Животински Принт Модно Копче Улична Облека Со Кратки Ракави Ревер За Мажи Хавајска Ајкула Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нови Машки Кошули 3д Облека Со Животински Принт Модно Копче Улична Облека Со Кратки Ракави Ревер За Мажи Хавајска Ајкула Блуза

Свежи и Кул : Нашите хавајски шорцеви со кратки ракави се изработени од висококвалитетна ткаенина,која �

DEN 3.33