• Ново
Кошули За Мажи Кратки Ракави Пролет Лето Секојдневен Печатење Кошули Мода Врвот Блуза Кошули

Кошули За Мажи Кратки Ракави Пролет Лето Секојдневен Печатење Кошули Мода Врвот Блуза Кошули

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Големина : С Биста : 113см/44.49" Ракав : 23см/9.06" Рамо : 46см/18.11" Должина : 70см/27.56" Големина : М Биста : 117см/46.06" Ракав : 24см/9.45" Рамо : 48см/18.90" Должина : 72см/28.35" Големина : Л Биста : 122см/48.03" ракав : 25см/9.84" рамо : 50см/19.69" должина : 74см/29.13" големина : xl биста : 127см/50.00" ракав : 26см/10.24" рамо : 52см/20.47" должина : 76см/29.92" големина : xxl биста : 133см/52.36" ракав : 27см/10.63" рамо : 54см/21.26" должина : 78см/30.71" мажи Краток ракав Пролет Лето Обични печатени кошули мода врвни блуза кошуликарактеристики : } материјал е изработен од квалитетни материјали и Е Издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. ①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за плажа и секојдневно, и верувам дека ќе ви се допаднат. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. ①Натпревар е Погоден за пролет, лето, Aut и зима. Мораш!● Големина ● ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред Да поставите Сезона : Пролет,Лето : Менокација : Дневна,Деловна,Свадба,Забава Материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување или Сув Пакет со Линија вклучуваат : 1 Компјутер Машка Блуза изработен Од мек, лесен и дише ленен материјал, ве одржува Ладни И Удобни Во Жешкото Лето. ●Класичен Дизајн●Секојдневни кошули со Копчиња со класичен кубански стил, геометриски везови со пинтук секоја страна од предните гради, свртете ја јаката надолу, џебовите за заварување, затворањето на копчињата, краткиот ракав, исправениот раб и опуштеното вклопување, прават да изгледате повеќе господин и убав. ① Повеќе Прилики. машките кошули со копчиња со кратки ракави се совршени за свадба, јога, работа, забава, канцеларија, вечера, пијалоци, состанок, плажа, бизнис, заедници или секојдневно носење. ①Различни Тимови Се Погодни за пролет, лето или aut. Овие ленени кубански кошули со кратки ракави можат да се комбинираат со панталони за облекување, панталони, чино, ленени шорцеви или фармерки. ①Топли Совети 1.Машина за перење. 2.Ве молиме проверете со големината разговор пред да нарачате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нови Машки Кошули 3д Облека Со Животински Принт Модно Копче Улична Облека Со Кратки Ракави Ревер За Мажи Хавајска Ајкула Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нови Машки Кошули 3д Облека Со Животински Принт Модно Копче Улична Облека Со Кратки Ракави Ревер За Мажи Хавајска Ајкула Блуза

Свежи и Кул : Нашите хавајски шорцеви со кратки ракави се изработени од висококвалитетна ткаенина,која �

DEN 3.33
дмкпв италијански Јака Кошули За Мажи Машка Обична Кошула Топ Стрит 3д Дигитално Печатење Круг Вратот висок копче надолу Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

дмкпв италијански Јака Кошули За Мажи Машка Обична Кошула Топ Стрит 3д Дигитално Печатење Круг Вратот висок копче надолу Кошула

Италијански Кошули Со Јака За Машка Обична Кошула Топ Стрит 3д Дигитално Печатење Кошули Со Тркалезен В�

DEN 0.67