• Ново
Презбиопија Очила За Мажи Жени Флексибилни И Издржливи Лесни Очила За Читање За Читање Книги Во Весници Градиент На Кутија За Чај

Презбиопија Очила За Мажи Жени Флексибилни И Издржливи Лесни Очила За Читање За Читање Книги Во Весници Градиент На Кутија За

Buyers rating:
DEN 288.00

Износ

Карактеристики : Леќи Против Сина Светлина : блокатор На Сина светлина и УВ400 леќи, проѕирна поликарбонатна леќа, минимизирање на изобличувањето на бојата, ви помагаат да ги филтрирате и блокирате штетните сини зраци, обезбедете заштита ОД УВ400.Квалитетна Рамка : Ретро гроздобер квадратна рамка ЗА КОМПЈУТЕР со прилагодливи пружински шарки и едноделни влошки за нос обезбедуваат издржливост, флексибилност и удобност за долгорочно носење, исто така совршено се вклопува и изгледа добро на секое лице.Трендовски Очила : Класичната И уметничка рамка и убавиот дизајн на печатење во боја ви овозможуваат да изгледате толку модно. Не само што обезбедуваат поголема заштита за вашите очи, исто така, ви овозможуваат да изгледате многу повеќе рамка : Атрактивните линии создаваат appearanceетски пријатен изглед на рамката, а ergономската конструкција обезбедува оптимално вклопување и целодневна удобност.Услуги на клиентите : доколку наидете на какви било проблеми во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, подготвени сме да ви помогнеме. Ние ќе ги решиме вашите проблеми што е можно поскоро.Спецификација : Материјал : Pcglass Вкупна Ширина : 136mmglass Должина На Ногата : 151mmmirror Висина : 35mm Single Леќа Ширина : 56mm Nasal Поттикне : 15mm Weight : 15g(леќи се вклучени)Степени,Укажуваат На Возраст (Години)100 Степен,45-49 Години Стар150 Степен,50-54 Години Старо200 Степен,55-59 Години стари250 Степени,60-64 Години 300 степени,65-69 Години 350 степени,70-75 години 400 степени,Над 75 Години забелешка : 1. Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата.2. Поради рачно мерење, дозволете отстапување од 1-3мм. Анти Сини Светлосни Леќи : блокатор На Сина светлина и УВ400 леќи, проѕирна поликарбонатна леќа, минимизирање на изобличувањето на бојата, ви помагаат да ги филтрирате и блокирате штетните сини зраци, обезбедете заштита ОД УВ400. Материјал од висока класа : Изработен од материјали со висока цврстина со цврста шарка. Сите пофини аспекти обезбедуваат попријатно користење искуство. Класични Трендовски Очила : стилското стакло за читање може да одговара на секоја форма на лице и може да се совпадне со различни тимови за секојдневна мода. Тоа е совршен стилски очила за гардероба додатоци. Ergономска Конструкција : ласкавите линии создаваат appearanceетски пријатен изглед на рамката, а ergономската конструкција обезбедува најдобро чувство на абење и целодневна удобност. Услуги на клиентите : доколку наидете на какви било проблеми во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, подготвени сме да ви помогнеме. Ние ќе ги решиме вашите проблеми што е можно поскоро.

Карактеристики

Производи во категоријата

амуса Лето Блузи Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печати Половина Должина Ракав Секојдневен Одмор Основни Чипка Врвови
  • Ново
Оценка на клиентот:

амуса Лето Блузи Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печати Половина Должина Ракав Секојдневен Одмор Основни Чипка Врвови

Женска Кошула Блуза Надворешна Облека Печатење Ракав Со Половина Должина Секојдневен Празник Основни �

DEN 223.84
Гилисо Машки Кошули Царинење Мажи Секојдневен Тркалезен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гилисо Машки Кошули Царинење Мажи Секојдневен Тркалезен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица

Мажи Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блузак

DEN 0.67