• Ново
Гдфун Мода Секојдневен Женски Печатен Пуловер Фустан Со Качулка Со Долги Ракави Врв--фустани со плус големина за жени со облини

Гдфун Мода Секојдневен Женски Печатен Пуловер Фустан Со Качулка Со Долги Ракави Врв--фустани со плус големина за жени со облини

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

65" половината : 114см/44.58" Колк : 106см/41. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Стил : секојдневен, сладок, елегантен, женски, жив, колибафустани за наставници/венчаници за жени 2023 година.Одговара : одговара на големини сезона : Цела Сезонасезона : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн.89"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.08" Ракав : 52см/20.65" ракав : 56см/22.16" колк : 110cm/43. Ткаенина,пријатно,лабаво вклопување,секојдневни летни фустани,набраздено ниво го сочинуваат дното на овој фустан,ласкави, убави и течни фустани со плус големина за жени со облини/свечени фустани за жени.68"големина : xl Сад : 10 велика британија : 12 еу : 40 Биста : 116см/45.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.03" рамо : 55см/21.26" Ракав : 55СМ/21.87" половината : 102cm/40.31" РАМО : 53cm/20. Едноставно стилизирајте го фустанот со ѓердани, обетки, капи, сандали, потпетици или чизми и соодветна спојка, заедно со црвен кармин за поп боја, ќе изгледате без напор заедно и стилскимакси фустан/девојки фустани. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење користи лелеави фустани за жени/светкави фустани за жени.73" Должина : 81см/31.Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Должина На Сушење : Редовен Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладна облека совршена за вашите омилени фармерки, панталони итн.—- свечени фустани за жени вечерна забава/фустани со плус големина за свадбен гостин.46"Пол : жени прилика : секојдневен стил : темпераментен Патен материјал : Полиестеркиндо Белешка Деталите За Големината се разликуваат меѓу различните бои. Изработен Од Полиестер, супериорен во материјалот и одличен во изработката, удобен за носење.67" должина : 83см/32.07"големина : ххл сад : 12 велика Британија : 14 еу : 42 биста : 122см/48.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил.39" должина : 85СМ/33.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нови Машки Кошули 3д Облека Со Животински Принт Модно Копче Улична Облека Со Кратки Ракави Ревер За Мажи Хавајска Ајкула Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нови Машки Кошули 3д Облека Со Животински Принт Модно Копче Улична Облека Со Кратки Ракави Ревер За Мажи Хавајска Ајкула Блуза

Свежи и Кул : Нашите хавајски шорцеви со кратки ракави се изработени од висококвалитетна ткаенина,која �

DEN 3.33
Хинваи Мажи Секојдневен Ден На Независноста Печатење Блуза Со Кратки Ракави и Шорцеви Панталони Дводелен Костум На Клиренс Блу
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хинваи Мажи Секојдневен Ден На Независноста Печатење Блуза Со Кратки Ракави и Шорцеви Панталони Дводелен Костум На Клиренс Блу

Мажи Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки Ракави И Шорцеви Панталони

DEN 319.84
Гилисо Машки Кошули Царинење Мажи Секојдневен Тркалезен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гилисо Машки Кошули Царинење Мажи Секојдневен Тркалезен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица

Мажи Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блузак

DEN 0.67