• Ново
Женски Ретро Цветен Принт Еднократна Кошула Со Кратки Ракави Со Џебови

Женски Ретро Цветен Принт Еднократна Кошула Со Кратки Ракави Со Џебови

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Женски Ретро Цветен Принт Еднократна Кошула Со Кратки Ракави Со Џебови Опис1. [Ткаенина] : кратки ракави Со Копчиња, целокупна ткаенина за облека што дише, многу удобна, многу мазна за кожата, многу удобна за носење во текот на целиот ден2. [Дизајн] : женска кошула, секојдневен врв, дизајн на О-врат, кратки ракави, лабаво вклопување, удобен материјал, женска модна кошула е погодна за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излегување, забава, дома и секојдневно носење3. [Појавување] : Во Комбинација со појас, спарете со тесни панталони, јакни, фармерки, каприс, панталони или здолништа во пролет или лето за да бидете поелегантни и женствени4. [Големина] : ткаенината на овој производ е нееластична. Ве молиме внимателно проверете ја вашата големина пред да ја ставите на полицата и внимателно изберете. Ако сакате да носите лабава, можете да изберете големина нагоре или две.5. Перење и нега : се препорачува чистење со температура на водата под 30 Степени Целзиусови или ладна вода за да се избегне избледување на бојата. Различни бои на мониторот може да имаат мала разлика во бојата, ве молиме немајте предвид информации за производот : Пол : Женска Прилика : слободно време, Материјал : тип На Полиестерпетер : стил на печатење : секојдневна и сексил должина : редовна кратка дебелина на ракавот : стандарден метод за чистење : измијте ги рацете во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 женски краток sleeve Size Bust Shoulder Sleeve Lengths102cm/40.16"44cm/17.32"18cm/7.09"68cm/26.77"M108cm/42.52"45.5 cm/17.91"18.5 cm/7.28"69cm/27.17"L114cm/44.88"47cm/18.50"19cm/7.48"70cm/27.56"XL120cm/47.24"48.5 cm/19.09"19.5 cm/7.68"71cm/27.95"XXL126cm/49.61"50cm/19.69"20cm/7.87"72cm/28.35"XXXL132cm/51.97"51.5 cm/20.28"20.5 cm/8.07"73cm/28.74"XXXXL138cm/54.33"53cm/20.87"21cm/8.27"74cm/29.13" Женска Ретро Цветен Принт Еднократна Кошула Со Кратки Ракави Со Џебови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нови Машки Кошули 3д Облека Со Животински Принт Модно Копче Улична Облека Со Кратки Ракави Ревер За Мажи Хавајска Ајкула Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нови Машки Кошули 3д Облека Со Животински Принт Модно Копче Улична Облека Со Кратки Ракави Ревер За Мажи Хавајска Ајкула Блуза

Свежи и Кул : Нашите хавајски шорцеви со кратки ракави се изработени од висококвалитетна ткаенина,која �

DEN 3.33