• Ново
Женски Врвови Облечен Обичен Пролетен Клиренс 4 јули Врвови За Жени Кошула Со Ракави Со Средна Должина Ѕвезда И Шема На Ленти Врвови На Вратот На Екипажот Лето Леже?

Женски Врвови Облечен Обичен Пролетен Клиренс 4 јули Врвови За Жени Кошула Со Ракави Со Средна Должина Ѕвезда И Шема На Ленти

Buyers rating:
DEN 223.84

Износ

- Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ-【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека ЛОНГЗУВС, ЛОНГЗУВ е модна продавница која се фокусира на женска и машка облека, ве Молиме побарајте ЛОНГЗУВ +Жени+ Подароци/Блузи / Маици / Фустан/ Дуксери / Дуксери / Кардиган/Резервоар / Панталони / Палта /Јакни или кликнете на името НА брендот ЛОНГЗУВ на насловот за да најдете повеќе изненадувања.Без разлика дали е пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го сервисниот тим ЛОНГЗУВС, ние ќе ви го решиме.Ауестионс И Одговори П : обично носам Медиум со големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам?`+ А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно.П : дали ткаенината е растеглива?А : Да! Ткаенината е прилично растеглива, погодна за целата форма на телото.П : дали овој фустан дише? Се гледа ли?О : не гледам преку. Донекаде дише, но дефинитивно одговара и на формата.П : како да го измиете овој фустан?● О : машина за перење. Рачно миење одделно во ладна вода. Лесно за нега.П : Дали ќе се намали или избледи?* О : имавме направено некој тест и ветивме дека нема да се намали или избледи по миењето.П : дали има лош мирис или ве чеша?* О : не може да се најде лош мирис, а ние направивме мек и квалитетен материјал, нема да ве чеша,не грижете се.П : дали е истата боја како на сликата?* О : се трудиме најдобро да направиме бојата е иста со Нашиот Фустан, но ве молиме знајте дека бојата може да биде посветла или потемна поради различниот дисплеј.Сезона : Пролет ,Лето : Женска Пригода : Дневно,Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст/Стил На Печатење : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Женски Блузи И машка Облека, Ве Молиме Побарајте Лонгзув +Жени+ Подароци/Блузи / Маици / Фустан/ Дуксери / Дуксери / кардиган/резервоар/панталони / палта /јакни Или Кликнете На Името на Брендот лонгзув На Насловот За Да Најдете Повеќе изненадувања. Материјал - - - 96%Полиетер, 4%Спандекс / Еластан, лесен и растеглив, мек и удобен за носење. Женските летни фустани ќе течат кога одите и ќе се чувствувате удобно низ вашата кожа мазна. Плус Големина Блузи За Жени/Тренинг Блузи За Жени/Преголеми Маици За Жени/Блузи За Жени Облечени Секојдневни/Маици За Жени/Женски Маици/Слатки Блузи За Жени/Маици За Жени/Блузи За Жени/Женски Пролетни Блузи/Жени Плус Големина Блузи/Тенкови За Вежбање За Жени/Женски Врвови За Вежбање/Резервоар За Жени / Женски Врвови За Вежбање / Резервоар За Жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зодани Мажи Божиќни Врвови Вратот На Реверот Божиќна Поло Маица Блуза Со Долги Ракави Тенок Фит Пуловер Патувачка Маичка Зелена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Зодани Мажи Божиќни Врвови Вратот На Реверот Божиќна Поло Маица Блуза Со Долги Ракави Тенок Фит Пуловер Патувачка Маичка Зелена

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Божиќна Поло Кошула, Кошула За Вратот На Реверот, Секојдн

DEN 3.33
Кошули За Мажи Дозвола Секојдневен Круг Вратот СТИЛ 3Д Дигитален Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кошули За Мажи Дозвола Секојдневен Круг Вратот СТИЛ 3Д Дигитален Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блуза

Мажи Секојдневен Кружен Врат КУЛ Стил 3д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маи�

DEN 271.84
Лизехин Се Занимава Со Машки Кошули Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Т Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лизехин Се Занимава Со Машки Кошули Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Т Облека

Мажи Секојдневен Кружен Врат 3Д Дигитално Печатење Пуловер Фитнес Спортски Шорцеви Ракави Маица Блузак

DEN 271.84