• Ново
Машки кошули Обична Улица ЗА Мажи 3д Дигитално Печатење Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави

Машки кошули Обична Улица ЗА Мажи 3д Дигитално Печатење Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Големина : М Должина : 70см/27,56" Биста : 100см/39,37" Ракав : 22см/8,66" Големина : Л Должина : 72см/28,35" Биста : 104см/40,94" Ракав : 22,5 см/8,86" Големина : XL Должина : 74см/29,13" Биста : 108см/42,52" ракав : 23см/9.06" големина : Ххл должина : 76см/29.92" Биста : 112см/44.09" Ракав : 23.5 см/9.25" големина : хххл должина : 78см/30.71" биста : 118см/46.46" ракав : 24.5 см/9.65" големина : ххххл должина : 80см/31,50" биста : 124см/48,82" ракав : 25,5 см/10,04" големина : хххххл Должина : 82см/32,28" Биста : 130см/51,18" ракав : 26,5 см/10,43" 1111микрософтинтернетексплорер402документнеодреден7.8 unormal0 машка обична улица 3d дигитално печатење тркалезен Врат маица со кратки ракави topitem Специфики : сезона : сите сезони пол : менокација : дневно,партиматеријал : должина на полиестерска облека : редовен тип на шема : печатен Стил : мода,должина на ракавот за слободно време : краткикарактеристики : } Материјал} изработен е од висококвалитетни материјали и Е Доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. ●Натпревар●Совршено совпаѓање со вашите омилени шорцеви, хеланки, фармерки и така натаму.①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за спорт, плажа и секојдневен, и верувам дека ќе ви се допаднат. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА T-Shirt Size Length Bust Sleeve M70cm/27.56"100cm/39.37"22cm/8.66"L72cm/28.35"104cm/40.94"22.5 cm/8.86"XL74cm/29.13"108cm/42.52"23cm/9.06"XXL76cm/29.92"112cm/44.09"23.5 cm/9.25"XXXL78cm/30.71"118cm/46.46"24.5 cm/9.65"XXXXL80cm/31.50"124cm/48.82"25.5 cm/10.04"XXXXXL82cm/32.28"130cm/51.18"26.5 cm/10.43"Size : MLength : 70cm/27.56"Bust : 100cm/39.37"Sleeve : 22cm/8.66"Size : LLength : 72cm/28.35"Bust : 104cm/40.94"Sleeve : 22.5 cm/8.86"Size : XLLength : 74cm/29.13"Bust : 108cm/42.52"Sleeve : 23cm/9.06"Size : XXLLength : 76cm/29.92"Bust : 112cm/44.09"Sleeve : 23.5 cm/9.25"Size : XXXLLength : 78cm/30.71"Bust : 118cm/46.46"Sleeve : 24.5 cm/9.65"Size : XXXXLLength : 80cm/31.50"Bust : 124cm/48.82"Sleeve : 25.5 cm/10.04"Size : XXXXXLLength : 82cm/32.28"Bust : 130cm/51.18"Sleeve : 26.5 cm/10.43" 1111microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7. 8 unnormal0 БРЗО СУШЕЊЕ-Свиленкасто, лесно и плетено плетење што ве одржува ладни и суви додека тренирате. Мека на допир и лесна за кожата. Дизајниран за одлична вентилација и дишење, лесно ја расфрла топлината. ЗАШТИТА ОД СОНЦЕ-Идеален За поладни денови, но сепак многу удобен за носење во лето. Ја заштитува вашата кожа од штетните Ултравиолетови Зраци. ERGОНОМСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ - атлетски врат на екипажот, кратки ракави и еластично затворање за оптимален опсег на движење. Не премногу тесни, не премногу лабави. Ослободете го горниот дел од телото за време на секое движење. 22293-насочен растеглив материјал за одлична флексибилност го подобрува опсегот на движење. Кул ткаенина дише многу добро во топли денови. Шевовите за шиење со рамна брава без чафе кои ќе траат долго и ќе обезбедат минимална иритација на кожата и помалку осип. Ако облеката има проблеми со квалитетот, ве молиме не двоумете се да не контактирате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Париз Мон Амур
  • Ново
Оценка на клиентот:

Париз Мон Амур

Не можеш да згрешиш Со Париз Мон Амур! Женска МаицаСлика од Шатерсток која ви дава автентичен стил секој

DEN 1.67
Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава

Немојте Да Се Исушите.НАШИОТ ДИЗАЈН ОДРЖЛИВА ИДНИНА сѐ доаѓа со метод, од истражување на модниот тренд д

DEN 156.64