• Ново
Женски Маица Дише Улична Облека Печатени Кратки Ракави Екипажот Вратот Лабава Дами Женски Трендовски Симпатична Облека За Плажа Маици Жени Пролет Лето Врвови

Женски Маица Дише Улична Облека Печатени Кратки Ракави Екипажот Вратот Лабава Дами Женски Трендовски Симпатична Облека За Плажа

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 17.5 cm/6.89" Должина : 63cm/24.80" Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 65cm/25.59" Големина : L Биста : 104см/40,94" рамо : 46см/18,11" ракав : 18,5 см/7,28" должина : 67см/26,38" големина : xl Биста : 108см/42,52" рамо : 47см/18,50" ракав : 19см/7,48" должина : 69см/27,17" големина : xxl биста : 112см/44.09" рамо : 48см/18.90" ракав : 19.5 см/7.68" должина : 71см/27.95" мека, Лесна и дише ткаенина со дизајн на истегнување : кошули со кратки ракави За Жени, лабаво вклопување, женски блузи, врвови Од туника за моден дизајн,Врвови од туника со кратки ракави,женски летни врвови.Женска симпатична лежерна кратка ракава, женска кошула за летна fall лесно се спарува со другите. На пример : шорцеви,долги панталони, фармерки, фустан, хеланки, бели чевли, чизми и сл.Повод : лабавата маица изгледа мила навлечете ја или истрошете ја напред што може да се носи дома,канцеларија,состаноци,патувања,улица,шопинг,забава,одмор, убаво за секојдневно носење. Овие широки врвови кошули за секоја различна пригода, одмор, одмор, секојдневен, канцеларија и сл. Повод : Едноставниот Дизајн Го Прави Убав за Секоја Случајна пригода. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека. НатпреварЛесно спарете го со шорцеви, фармерки, хеланки, здолништа за секојдневен секојдневен изглед. Лизгајте во неа за неколку секунди со малку напор за да останете удобни и да изгледате одлично. Убаво за сите сезони. Женски Летен Одмор Мода Секојдневен Плажа Дневна Работна Облека Женски Врвови. Графички маици Маица со кратки ракави, секојдневен опуштен стил одговара за млади жени . Симпатична печатени кошули/патување маици/плажа одмор блузи се дизајнирани вас. Новина летните маици за одмор прават да се чувствувате лабаво и пријатно. Летните тенкови за жените да се комбинираат со фармерки, хеланки и шорцеви. И можете да го носите ова истражете повеќе врв без ракави за планинско авантуристичко патување или одете на кампување со семејството и пријателите на одмор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените оз. Кул Маица За Возење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените оз. Кул Маица За Возење

4.0 мл., 100% полиестер интерлок50+ УПФ рејтингдвоен игла шиење на вратот, ракавите и долниот хемперфект за п�

DEN 271.84
Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава

Немојте Да Се Исушите.НАШИОТ ДИЗАЈН ОДРЖЛИВА ИДНИНА сѐ доаѓа со метод, од истражување на модниот тренд д

DEN 156.64