• Ново
Женски Маици Графички Кратки Ракави В - Вратот Врвови Нега Работна Униформа Маици Женски Маици

Женски Маици Графички Кратки Ракави В - Вратот Врвови Нега Работна Униформа Маици Женски Маици

Buyers rating:
DEN 360.00

Износ

7 : Внимание ве молам !!! бидејќи занаетот за сечење, позицијата на шаблонот на маската за лице ќе биде случајна2 : Врв На Вратот, преден џеб на градите со отвор за молив со шипка и странични отвори.5 : Материјал : памук и полиестеро6 : ова е празничен подарок за деца, пријатели и колеги, сигурен сум дека ќе им се допадне стоковен поглед : 1 : пол : женскиот пакет вклучува : 1 еез топ4 : Машинско Перење, сушење ниско3 : дизајн со Еднобојна боја, Мулти боја Опционст Кошула Жените Пакуваат Женски Кошули со големина табела : . Големина : С Биста : 100см/39.37' Ракав : 19см/7.48' Рамо : 43см/16.93' Должина : 70см/27.56' Големина : М Биста : 106см/41.73' Ракав : 20см/7.87' Рамо : 44см/17.32' Должина : 71см/27.95' Големина : Л Биста : 112см/44.09' ракав : 21см/8.27' рамо : 45см/17.72' должина : 72см/28.35' големина : xl Биста : 118см/46.46' ракав : 22см/8.66' рамо : 46см/18.11' должина : 73см/28.74' големина : ххл биста : 124см/48.82' ракав : 23см/9.06' рамо : 47см/18.50' должина : 74см/29.13' големина : хххл Биста : 130см/51.18' ракав : 24см/9.45' рамо : 48см/18.90' должина : 75см/29.53' големина : Ххххл биста : 136см/53,54' ракав : 25см/9,84 'рамо : 49см/19,29' должина : 76см/29,92 'големина : хххххл Биста : 142см/55,91' Ракав : 26см/10,24 'рамо : 50см/19,69' должина : 77см/30,31 ' Големината Е на малата страна И Не Е Погодна за секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. 6 : Ова Е Подарок За Одмор За Деца, Пријатели и Колеги, Сигурен Сум дека ќе Им се допадне. Маици За Жени Трендовски Облечени Секојдневни. Женски Маици Лабава Вклопуваат Долг Ракав. Слатки Врвови За Култури За Тинејџерки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот

Гузом Женски Маици Клиренс Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Слатки Обични Маици За Вратот

DEN 159.84