• Ново
Дозвола Женски Лето Блузи Повик Ретро Копче За Печатење Краток Ракав Маица Црна М

Дозвола Женски Лето Блузи Повик Ретро Копче За Печатење Краток Ракав Маица Црна М

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Женска Кошула Блуза Копче Гроздобер Печатење Краток Ракав Секојдневен Основен Врвен Пуловердескрипција1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесна за облекување или соблекување, удобна за носење цел ден.2. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. "што да облечам денес?" дилема. Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% спандекспатер тип : стил на печатење : секојдневен, сексил должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size Bust Sleeve Length S101cm/39.76"24cm/9.45"64cm/25.20"M106cm/41.73"25cm/9.84"65cm/25.59"L111cm/43.70"26cm/10.24"66cm/25.98"XL116cm/45.67"27cm/10.63"67cm/26.38"XXL121cm/47.64"28cm/11.02"68cm/26.77" Size : SBust : 101cm/39.76"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 64cm/25.20"Size : MBust : 106cm/41.73"Sleeve : 25cm/9.84"Length : 65cm/25.59"Size : LBust : 111cm/43.70"Sleeve : 26cm/10.24"Length : 66cm/25.98"Size : XLBust : 116cm/45.67"Sleeve : 27cm/10.63"Length : 67cm/26.38"Size : XXLBust : 121cm/47.64"Sleeve : 28cm/11.02"Length : 68cm/26.77" Табела Со Големини : Големина : С биста : 101см/39.76" Ракав : 24см/9.45 "Должина : 64см/25.20" Големина : М Биста : 106см/41.73 "Ракав : 25см/9.84". ❣премиерот договор маици за жени. Материјал : висококвалитетна текстура на мека памучна мешавина, растеглива ткаенина што дише, удобна за носење. ✧ ✧ ✧Карактеристики : врат На лажичка, Краток Ракав, Тенок Фит, Еднобојна, Супер Мека, Секси Истегнување Слаби Основни Вградени Врвови На Маици,Правејќи Да Изгледате трендовски и привлечни. ✧ ✧Совршен за излегување, одмор, забава, состаноци, одмор, дневна и дневна облека. Одговарање на секојдневни основни блузи и шик маици за жени, оди добро со вашите фармерки, шорцеви, хеланки или здолништа. ✧ ✧ ✧Нега на облека : се препорачува Миење Раце, ладно миење во машина, нежен циклус циклуснајчист, не избелувајте.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот

Гузом Женски Маици Клиренс Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Слатки Обични Маици За Вратот

DEN 159.84