• Ново
Женски Врвови Кравји Врат Жени Пуловер Обични Цврсти Летни Маици Со Долги Ракави Розова 3XL

Женски Врвови Кравји Врат Жени Пуловер Обични Цврсти Летни Маици Со Долги Ракави Розова 3XL

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Овој Моден Долг Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Памук-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : долг ракав-тип на Јака : хенли-Шема : Цветни. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : М САД : 6 Биста : 104см/40.94" Ракав : 68см/26.77" Должина : 78см/30.71" Големина : Л САД : 8 Биста : 110см/43.31" Ракав : 69см/27.17" Должина : 79см/31.10" Големина : XL САД : 10 Биста : 116см/45.67" Ракав : 70см/27.56" должина : 80см/31.50" големина : ххл сад : 12 биста : 122см/48.03" Ракав : 71см/27.95" должина : 81см/31.89" големина : хххл сад : 14 биста : 128см/50.39" РАКАВ : 72см/28.35" должина : 82см/32.28" големина : Ххххл сад : 16 биста : 134см/52.76" ракав : 73см/28.74" должина : 83см/32.68" големина : хххххл сад : 18 биста : 140см/55.12" Ракав : 74см/29.13" ДОЛЖИНА : 84СМ/33.07" блуза блузи за жени,цветни хенли Долги РАКАВИ Одблесокот стил летни врвови. Женска Летна Блуза Со Долги Ракави со Цветен Дизајн на Хенли. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Врвови за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот

Гузом Женски Маици Клиренс Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Слатки Обични Маици За Вратот

DEN 159.84
Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава

Немојте Да Се Исушите.НАШИОТ ДИЗАЈН ОДРЖЛИВА ИДНИНА сѐ доаѓа со метод, од истражување на модниот тренд д

DEN 156.64