• Ново
Херој уметност јасни марки 4 x6 черепи со шеќер

Херој уметност јасни марки 4 x6 черепи со шеќер

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Овие чисти марки ја излупуваат поддршката и се држат до кој било акрилен блок што го прави лесно печат. Едноставно нанесете го омиленото мастило и печат со јасни јасни слики! Тие се направени од 100% фото-полимер кој е без латекс, слободен фталат, нетоксичен. Координацијата умира што се продава одделно. Овој пакет содржи черепи со шеќер : 16 чисти марки на лист за поддршка од 4х6 инчи. Нетоксичен, латекс и фталат слободен. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење. Не е погоден за деца под 3 години. Херој уметност јасни марки 4 „x6“ черепи со шеќер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дизајнерски фолии розов удар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дизајнерски фолии розов удар

Дизајнер фолии розов удар Инстант Блинг! Користете лице нагоре со двострани лепила за инстант резултат�

DEN 2.67
Licenter lices stamper на ролери за свињи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Licenter lices stamper на ролери за свињи

Вашето дете може да украси скоро сè со својот омилен лик со набавка на лиценциран стампер на ролери на Pep

DEN 191.84