• Ново
Печатни Марки И Матрица На Фран 5Х7 -Дејзи Микс, Пк 1, Стампендус

Печатни Марки И Матрица На Фран 5Х7 -Дејзи Микс, Пк 1, Стампендус

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Печатни Марки За Прицврстување На Фран и Матрица 5х7-Мешавина Од Маргаритки Со Печат-Гумени Марки И Матрица. Ова се истите прецизно исечени гумени марки со врвен квалитет како И Печатната верзија монтирана на дрво. Парче винил за прицврстување го замени дрвото на лепливата страна на пената што овозможува сликата да се користи со кој било акрилен блок (продаден одделно). Едноставно отстранете го ацетатниот слој за еднократна употреба откривајќи ја винилната фигура со печатена слика, притиснете на блок, порамнете и печат! Користете го секое мастило што може да се користи со традиционални печати монтирани на дрво и исчистете го со средство за чистење печати монтирани на дрво. Овој пакет содржи Мешавина Од Маргаритки : седум гумени печати за прицврстување на еден лист за поддршка од 7-1/4х5 инчи и една матрица за координација од 7х5 инчи. Произведено во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата

Брат Печат Стартер Комплет-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Брат Печат Стартер Комплет-

Овој комплет има се што ви треба за да создадете единствени јасни марки! Овој пакет од 7х8, 5х1, 25 инчи содр�

DEN 1.33
Услуга за копнена Пошта Лице Кое Работи Самонабивајќи Гумен Печат Мастило За Мастило За Деловна Канцеларија-Фуксија Мастило-Големо
  • Ново
Оценка на клиентот:

Услуга за копнена Пошта Лице Кое Работи Самонабивајќи Гумен Печат Мастило За Мастило За Деловна Канцеларија-Фуксија Мастило-Големо

Забавете и занаетчиството со овој шармантен гумен печат со самомастило од Шмркање мрзливост Дизајнот н

DEN 0.67
Блоквала Блок Печат, Вител
  • Ново
Оценка на клиентот:

Блоквала Блок Печат, Вител

Крај Блоквала Блок Печат, Вител : забавен и уникатен печат за користење за создавање слики на хартија и д

DEN 143.84
Кели Турки Јасни Марки-Тексас
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кели Турки Јасни Марки-Тексас

Кели Турки Јасни МаркиТексас Херој УметностКели Турки Јасни Марки Овие јасни марки ја олупат нивната п�

DEN 303.84