• Ново
Вино Шише Умре Парчиња Бележник Стампери Во Собата За Картичка Одлуки САМ Бележник

Вино Шише Умре Парчиња Бележник Стампери Во Собата За Картичка Одлуки САМ Бележник

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Опис : . 100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : . Мека и флексибилна текстура, изработена од силиконски материјал, еднократно и издржливи еколошки јасни марки. Добар избор за ДОМАШНА САМОДОВЕРБА. Изработка на уникатен и уникатен подарок за вашиот драг пријател. Уживајте ВО вашето ВРЕМЕ. Идеален за додавање карактеристични украси со печат на рачно изработени картички, страници со белешки или други проекти за занаети од хартија. Работи одлично со какви било мастила (боја, пигмент, масло) и сите глини на која било површина (хартија, крпа или пластика). Со различни форми, може да се организира и преуреди на печат блокови во речиси, неограничени креативни комбинации. Идеален за правење картички, занаетчиски занаети И страници за бележење. Спецификација : . Тип : Рачно Изработени Јасни Марки. Материјал : Силикон + Железо. Карактеристики : Рачно Изработени Јасни Марки, Марки За Правење Картички, ГУМЕНИ Марки ЗА Бележење САМ. Димензија : апликација.10, 5х15, 5см/4, 13х6, 1ин. Боја : Транспарентна+црна. Количина : 1 Сет. Забелешка : . 1.Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Пакетот вклучува : . 1 Поставете Х Рачно Изработени Јасни Марки Мека и флексибилна текстура, изработени од силиконски материјал, еднократно и издржливи еколошки јасни марки. Добар избор за ДОМАШНА САМОДОВЕРБА. Изработка на уникатен и уникатен подарок за вашиот драг пријател. Уживајте ВО вашето ВРЕМЕ. Идеален за додавање карактеристични украси со печат на рачно изработени картички, страници со белешки или други проекти за занаети од хартија. Работи одлично со какви било мастила (боја, пигмент, масло) и сите глини на која било површина (хартија, крпа или пластика). Со различни форми, може да се организира и преуреди на печат блокови во речиси, неограничени креативни комбинации.

Карактеристики

Производи во категоријата

Licenter lices stamper на ролери за свињи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Licenter lices stamper на ролери за свињи

Вашето дете може да украси скоро сè со својот омилен лик со набавка на лиценциран стампер на ролери на Pep

DEN 191.84