• Ново
Голем Тесен Печат Со Само-Мастило Со Тесен Фонт, Печатење На Тродат 4913, Печатење И Печатење, Големина на Впечаток 7 8 2-1 4

Голем Тесен Печат Со Само-Мастило Со Тесен Фонт, Печатење На Тродат 4913, Печатење И Печатење, Големина на Впечаток 7 8 2-1

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

Додавањето на печатот "Тесен Фонт Итен" во вашата канцеларија ќе го олесни следењето на клучните документи кога ви се потребни. Само нанесете ознака од печатот за да бидете во тек за тоа кои документи се најважни. Овој печат работи добро за сите видови деловни средини каде што секој ден се обработува голема количина документи.Овој голем тесен фонт итни акции за самопримачкување се изградени за честа употреба и ја пренесуваат пораката. Печатите доаѓаат со вградени влошки за мастило кои се заменливи и реинкабилни. Изберете од неколку различни бои на мастило и користете го чистото дно за монтирање за прецизно печат. Големината на впечатокот е приближно 7/8" висока за 2-1/4" широка. 11 Различни Бои На Мастило за избор. Чист и Лесен Печат без Неред. Ја содржи Фразата "Тесен Фонт Итно". Издржлива конструкција за долг век на траење. Големина на Впечаток со мастило приближно 7/8 "за 2-1/4".

Карактеристики

Производи во категоријата

Рок-А-Блокови Печат Блок Сет-4 Пкг
  • Ново
Оценка на клиентот:

Рок-А-Блокови Печат Блок Сет-4 Пкг

РокАБлокови Печат Блок Сет 4 / Пкг4"X6", 3"X4", 1.5"X6", 1"X1" ПРИДРУЖНИК КРАФТЕР РОК БЛОКОВИ ГОЛЕМ ГУМЕН ПЕЧАТ МОНТА

DEN 2.67
Две хартиени диви чисти марки, 8,5 4,5
  • Ново
Оценка на клиентот:

Две хартиени диви чисти марки, 8,5 4,5

Овие марки се кристално јасни и ви овозможуваат да видите каде ќе се појави сликата на вашата страница Д

DEN 0.67