• Ново
Печатен Печат За Прицврстување На Среќен Хопер 7.75

Печатен Печат За Прицврстување На Среќен Хопер 7.75

Buyers rating:
DEN 479.84

Износ

краток опис не е достапен Печат-Печат За Прицврстување На Глувчето. Ова се истите прецизно исечени гумени марки со врвен квалитет како И Печатната верзија монтирана на дрво. Парче винил за прицврстување го замени дрвото на лепливата страна на пената што овозможува сликата да се користи со кој било акрилен блок (продаден одделно). Едноставно отстранете го слојот за еднократна употреба ацетат откривајќи ја винилната фатена со печатена слика притиснете на блок усогласување и печат! Користете го секое мастило што може да се користи со традиционални печати монтирани на дрво и исчистете го со средство за чистење печати монтирани на дрво. Овој пакет содржи Отскокнувачки Зајачиња : еден леплив гумен печат на еден подлога од 6-1/4х4-1/4 инчи. Произведено во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата

Блоквала Блок Печат, Вител
  • Ново
Оценка на клиентот:

Блоквала Блок Печат, Вител

Крај Блоквала Блок Печат, Вител : забавен и уникатен печат за користење за создавање слики на хартија и д

DEN 143.84
Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фискарс Исчисти Марки 4 Х8 Таг Линии

Прави совршено печат слики лесно, бидејќи може да се види точно како вашиот дизајн ќе изгледа пред да го

DEN 1.67
Кл Боја Слоевитост Есенски Дрвја
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кл Боја Слоевитост Есенски Дрвја

Описпечатете слоеви на боја за да создадете блескави дрвја за сите сезони со овие јасни печати за дизај�

DEN 2.00