• Ново
Американско Знаме Орел Ќебе За Кревет Троседот Орел Фланелен Фрли Ќебе Мека Кадифен Орел Ќебе Фрли Ќебиња За Љубителите На Орелот

Американско Знаме Орел Ќебе За Кревет Троседот Орел Фланелен Фрли Ќебе Мека Кадифен Орел Ќебе Фрли Ќебиња За Љубителите На Орелот

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

карактеристично. Руното што го избравме првично беше направено од 100% Полиестер Од Микрофибер, кој беше четкан за да ги направи двете страни исклучително меки. По повеќе чекори за обработка, конечната ткаенина претставува исклучително мек, мазен, елегантен сјај и кадифен изглед. Процесот на производство е исклучителен, а шевовите се затегнати. Без пилинг, не избледување, без мирис, без брчки, не лупење или намалување, способни да одржуваат добра состојба по секоја употреба/перење. Погоден за сите сезони : лесен е и погоден за употреба за време на пролетни излети, излети и домашни паузи, но може да се користи и како помошен кревет или покривка за софа во зима. Широко користен и пренослив. Практично, само завиткајте го и можете да го земете ова лесно ќебе за одмор насекаде, кампување, плажа, концерти на отворено, спортски настани, патување, кампување ВО Р.в., пешачење, спортски места, јога, канцелариска работа, патување.Избор на големина : . 30 Х 40ин, 40 Х 50ин, 50 Х 60ин, 60 Х 80ин Супер мека : изработена е од напредна ткаенина Од Микрофибер, која дише повеќе и полесна од обичното памучно ќебе и го одржува вашето тело топло. Ние користиме кратка руно волна за да ја одржиме печатената графика многу јасна. Мултифункционална употреба сцена : во студена ноќ, гледајте филм со чаша Топло чоколадо околу ќебето на софата. Нашето супер удобно печатено ќебе е совршен придружник за удобна дремка на работа. Лесно за нега : Користете ладна вода сам за нежно/нежно перење во машина. Потребно е сушење на ниска температура, без избледување или намалување. Првото перење може да предизвика паѓање на маглата. Ова не е прашање на квалитет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фрли перница-квадрат-розова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрли перница-квадрат-розова

Оваа 100% Polyester Faux Fur Pillow е одличен акцент во секоја просторија Мекиот материјал е топол и пријатна и додав�

DEN 0.67
Фрла од крзно од монголско фау
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фрла од крзно од монголско фау

Пријатна просторија со ова уникатно бело монголско крзно крзно фрлано ќебе Овој долг, виткан пилод е не�

DEN 0.67
Fau Fur Luxury фрла 102in 116in
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fau Fur Luxury фрла 102in 116in

Ако очите се прозорци на душата, тогаш ова украсно фрлање / ќебе е прозорци за дизајнерската убавина на н

DEN 367.52
Климсон Тигерс Тигерс НЦАА руно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Климсон Тигерс Тигерс НЦАА руно

Ова меко и топло ќебе е одличен начин да го покажете вашиот тимски дух дома или во движење Чувајте се топ

DEN 367.84
Блубонет Фланелен Фрли Ќебе Прекрасни Виолетови Цвеќиња За Кауч Кревет Софа Крал Со Целосна Големина Пријатни Меки Топли Ќебе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Блубонет Фланелен Фрли Ќебе Прекрасни Виолетови Цвеќиња За Кауч Кревет Софа Крал Со Целосна Големина Пријатни Меки Топли Ќебе

Перформанси на производот : изработени од плус фланелен, лесен и топол, издржлив Супер меко и одлично чу�

DEN 287.84
Носбеи Ќебе Слатки Животни Супер Мека Топла Постелнина Фрлете Ќебиња Девојчиња Момчиња Подароци За Кауч Спална Соба Софа Канцелариски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Носбеи Ќебе Слатки Животни Супер Мека Топла Постелнина Фрлете Ќебиња Девојчиња Момчиња Подароци За Кауч Спална Соба Софа Канцелариски

Бренд : Носбеи Материјал : Фланелен Руно Кадифен Ткаенина Големина : 30х40 инчи (75х 100см) 40 х 50 инчи (100х130см)...

DEN 271.84
Нејасни Ќебиња И Фрла Мов Фрли Ќебе Декоративни Ќебиња И Фрла Смешни Декоративни Врата Мат Бања Добредојдовте Мат Близнак Фрли
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нејасни Ќебиња И Фрла Мов Фрли Ќебе Декоративни Ќебиња И Фрла Смешни Декоративни Врата Мат Бања Добредојдовте Мат Близнак Фрли

Големина : 40€60cm / 15.75€23.6 во Материјал : Полиестер Вклучен Пакет : 1 ● подна подлога Известување : Поради а�

DEN 0.33