• Ново
Серта Руно До Шерпа Загреано Фрлање, 50х60

Серта Руно До Шерпа Загреано Фрлање, 50х60

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Серта Руно До Шерпа Загреано Фрлање нуди неверојатна удобност и топлина за да бидете дополнително пријатни додека се релаксирате на софата. Ова загреано фрлање се одликува со ултра меко руно лице со пријатна шерпа рикверц, за дополнителна удобност. Контролорот со 5 поставки за топлина обезбедува совршена количина на топлина, додека 3-часовниот автоматски тајмер за исклучување помага да се обезбеди вашата безбедност. Машина за перење за лесна нега, ова загреано фрлање носи пријатна удобност и ажурирање на стилот на викендицата во вашиот простор. Вклучува 3-годишна гаранција на производителот. Серта Руно До Шерпа Загреано Фрлање : 1 Загреано Фрлање : 50 "В х 60" Л. Лице : Цврсто руно; Обратно : Шерпа. Ултра меко руно До Пријатна шерпа. 1 лесен за употреба контролер, 5 специјализирани поставки за топлина. 3-час автоматско исклучување тајмер (промена со различни SKUs). Прегревање заштита за мир на умот. ЕТЛ сертифициран. Машина за перење. Вклучува 3-годишна гаранција на производителот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фау Крзно Луксуз Фрли 60 во 90 инчи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фау Крзно Луксуз Фрли 60 во 90 инчи

Ако очите се прозорци на душата, тогаш ова декоративно фрлање / ќебе е прозорците на дизајнерската убави

DEN 511.84
Чунки плетено фрлање ќебе од Велукс
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чунки плетено фрлање ќебе од Велукс

Да! Тоа е џемпер за целото тело! Поставете го бујното плетено ќебе за фрлање од страна на Vellux во подножје�

DEN 2079.84
Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, сино
  • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, сино

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Damask Monogram Fleece Folke, Blue : Убава уметност од MWW Des

DEN 3.33
Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, сино
  • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, сино

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Damask Monogram Fleece Folke, Blue : Убава уметност од MWW Des

DEN 207.84
Блубонет Фланелен Фрли Ќебе Прекрасни Виолетови Цвеќиња За Кауч Кревет Софа Крал Со Целосна Големина Пријатни Меки Топли Ќебе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Блубонет Фланелен Фрли Ќебе Прекрасни Виолетови Цвеќиња За Кауч Кревет Софа Крал Со Целосна Големина Пријатни Меки Топли Ќебе

Перформанси на производот : изработени од плус фланелен, лесен и топол, издржлив Супер меко и одлично чу�

DEN 287.84
Супермен Ќебе, 50 x60
  • Ново
Оценка на клиентот:

Супермен Ќебе, 50 x60

Изработени за удобност! Дизајнирано имајќи го предвид вистинскиот вентилатор, нашето ќебе со средна те�

DEN 479.84
Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, Crimson
  • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, Crimson

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Damask Monogram Fleece Throw, Crimson : Убава уметност од MWW

DEN 207.84