• Ново
Адон ЛЕНОВО 4Х70К 8ГБ ДД4-2133мхз Север Меморија Надградби

Адон ЛЕНОВО 4Х70К 8ГБ ДД4-2133мхз Север Меморија Надградби

Buyers rating:
DEN 5759.84

Износ

Ова Lenovo 4 X70 K09921 8 GB DDR4-2133 MHz Единечен Ранг Непроменет 1.2 V 288-pin CL15 UDIMM е 100% загарантирана да биде компатибилна со вашиот систем и да работи правилно за прв пат. Додавањето дополнителна меморија е најдобриот начин за зголемување на перформансите на вашиот систем. Целата наша меморија е изградена според строгите стандарди НА ЈЕДЕК за да ги исполни или надмине фабричките барања НА ОЕМ од НИВО 1. Нашите производи се исто така загарантирани со федералниот закон за да не влијаат или да ги поништат гаранциите ЗА ОЕМ. Фактор на форма : УДИМ; Големина На Меморија : 8 GB; Брзина На Меморија : DDR4-2133 MHz.

Карактеристики

Производи во категоријата

Денвер Бронкос Премиер 42 Чадор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Денвер Бронкос Премиер 42 Чадор

Нема да ви пречат оние дождливи денови кога ќе можете да ја покажете вашата тимска поддршка со Овој Чадо

DEN 0.67
Скпблутн Женски Кошули Зимски Fall Секојдневни Удобни Врвови Моден Тренд Љубов Печатени Круг Вратот Т Врвот Круг Деколте Краток
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скпблутн Женски Кошули Зимски Fall Секојдневни Удобни Врвови Моден Тренд Љубов Печатени Круг Вратот Т Врвот Круг Деколте Краток

Нашата продавница нуди широк спектар на стилови на облека, и сигурен сум дека можете да најдете нешто шт

DEN 1.33
Отстранувајќи Ги Модните Жени од Рамото Ременот За Шпагети Без Ракави Врвовите На Резервоарот За Камизола Без Грб Секојдневна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Отстранувајќи Ги Модните Жени од Рамото Ременот За Шпагети Без Ракави Врвовите На Резервоарот За Камизола Без Грб Секојдневна

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 313.44
Меува Градинарство Расад Бо Зеленило Сеење Влажност Одгледување Изолација Бо Сад За Расад Дише Практичен Голем Цвет За Внатрешно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Меува Градинарство Расад Бо Зеленило Сеење Влажност Одгледување Изолација Бо Сад За Расад Дише Практичен Голем Цвет За Внатрешно

Градинарство Расад Кутија Зеленило Сеење Влажност Одгледување Изолација Кутија Сад За Расад Практични

DEN 212.64
Ханзидакд Женски Дуксер За Дуксери Моден Есенски Градиент Печатење Секојдневен Џеб Јакна Со Долги Ракави Симпатична Качулка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ханзидакд Женски Дуксер За Дуксери Моден Есенски Градиент Печатење Секојдневен Џеб Јакна Со Долги Ракави Симпатична Качулка

(Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : женската ткаенина за дукс�

DEN 351.84
Божиќни Украси Дтидтпе, Украси За Божиќни Украси За Домашен Декор, Новогодишни Елени Снешко Украси За Новогодишна Елка Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Божиќни Украси Дтидтпе, Украси За Божиќни Украси За Домашен Декор, Новогодишни Елени Снешко Украси За Новогодишна Елка Приврзок

Божиќни Украси Божиќни Елени Снешко Украси За Новогодишна Елка Спецификација : 100% сосема нова и високок

DEN 959.84
Гејтс Стандард Радијатор Капа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гејтс Стандард Радијатор Капа

Сите капачиња за притисок на радијаторот На гејтс се конструирани од метал отпорен на корозија, тежок м�

DEN 0.67
Диск Сопирачка Рампа Во Собата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диск Сопирачка Рампа Во Собата

Акебоно Корпорација За Сопирачки, основачите на технологијата за керамички сопирачки и оригиналниот б�

DEN 3.33
Женски Модни Џемпери За Жени Плус Големина Есенско И Зимско Печатење Плетена Висока Јака Пуловер Со Долги Ракави Секојдневни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Модни Џемпери За Жени Плус Големина Есенско И Зимско Печатење Плетена Висока Јака Пуловер Со Долги Ракави Секојдневни

ЕЛФИНДЕА Женски Модни Џемпери За Жени Плус Големина Есенско И Зимско Печатење Плетена Висока Јака Пуло�

DEN 497.76
Хартиена Кеса-Крафт Хартија -
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хартиена Кеса-Крафт Хартија -

Претставете ги овие мали торби за подароци Крафт на гостите што се разделуваат Овие хартиени кеси од 3,25

DEN 295.84