• Ново
Ројалбаби Девојки Деца Велосипед Ѕвезда Девојка Во Велосипед Кошница Обука Тркала Розова Детски Циклус

Ројалбаби Девојки Деца Велосипед Ѕвезда Девојка Во Велосипед Кошница Обука Тркала Розова Детски Циклус

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Ројалбаби 12 " Ѕвезда Костер Кочница Велосипед . Зачудувачки Бои. Симпатичен дизајн. Квалитетни компоненти. Кралското Бебе 16" Ѕвездената девојка има модерен дизајн и класично совпаѓање на боите. Неверојатниот контраст на бојата на рамката и вилушката го издвојува, како Ѕвезда Девојка на толпата. Велосипедот доаѓа 95% претходно склопен, со елабориран прирачник за инструкции и сите алатки потребни во кутијата. Во споредба со другите најчесто видени 85% претходно склопени велосипеди, Ѕвездената девојка е полесно да се состави и поцврста за време на транспортот поради структурниот интегритет. Royal Baby велосипедите се во согласност со стандардите НА CPSC и им веруваат милиони семејства во повеќе од 80 земји на глобално ниво. Компоненти прилагодени за деца : ● гуми : гумите со Облик на Срце го прават секој детал совршен. ● Кошница : корпата доаѓа заедно со велосипедот лесно може да ја носи омилената кукла на вашето малечко. ● Долна Заграда : запечатен лежиште без одржување и низок отпор на тркалање за долготрајно непречено возење. ● ТРКАЛО ЗА ОБУКА : засилените нозе на тркалата за обука со пошироко растојание обезбедуваат поголема маневрирање при остри вртења. ● Педали : Пошироко со повеќе точки за подобрување на стисокот. ● Рачка на сопирачката : пократката рачка на растојание за патување им олеснува на помладите возачи да се фатат и стискаат. ● Тркало за обука : засилените нозе на тркалата за обука со пошироко растојание обезбедуваат поголема маневрирање при остри вртења. ● Сопирачки : Сигурна сопирачка со преден дебеломер и задна сопирачка за подлога. За повеќе Содржини На Кралското Бебе, посетете го Нашиот Instagram со пребарување Royalbabyglobal.

Карактеристики

Производи во категоријата

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print

Маја Вронка Вода на Виста Виста, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници...

DEN 704.00
Колба Гроздобер Букви Ел Џефе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Колба Гроздобер Букви Ел Џефе

КВАЛИТЕТ : Нашите Кожени Завиткани Надворешни Авантуристички Колби се изградени доволно силни за на от�

DEN 1.00
&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer
  • Ново
Оценка на клиентот:

&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer

Клиентите На К немаа друг избор освен да ги купат овие скапи за да управуваат со одмрзнувачи, дури и кога

DEN 2.67
Разновиден ботанички аранжман за аранжман на ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Разновиден ботанички аранжман за аранжман на ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.33