• Ново
Фери -Морс Винча Мешани бои високи растителни семиња - градинарство за семе, делумна сенка

Фери -Морс Винча Мешани бои високи растителни семиња - градинарство за семе, делумна сенка

Buyers rating:
DEN 316.80

Износ

Веднаш, единечни цвеќиња во мешавина од меки, прекрасни бои. Сјајно зелено зелено зеленило контраст убаво со бели, розови и розови цветови. Веднаш, единечни цвеќиња во мешавина од меки, прекрасни бои. Сјајно зелено зелено зеленило контраст убаво со бели, розови и розови цветови . • Пополнете wt. • Денови до зрелост- 84-98 • Висина на растенијата- 12-15 "• Расте најдобра- делумна сенка • Големина на садот- 18"+.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08
Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67