• Ново
Шампионска машка голема и висока пакувачка јакна од анорак, големина LT до 6x

Шампионска машка голема и висока пакувачка јакна од анорак, големина LT до 6x

Buyers rating:
DEN 1919.84

Износ

Одете од фер до бурно време со јакна што се спакува во сопствен шампион во џеб 100 % ткаенина од полиестер микро топон со облога отпорна на вода; отпорен на ветер; лабава фитинг полите со шок -код за затегнување; може да се спакува во предниот џеб.

Карактеристики

Производи во категоријата