• Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Buyers rating:
DEN 575.84

Износ

Потпис од Levi Strauss & Co. Women'sенски модерни фармерки со директно вклопување се направени од премиум супер истегнување, едноставно истегнете тексас што ја одржува својата форма цел ден. Нашите модерни директно вклопуваат ги гушкаат вашите криви за совршено вклопување и се исекуваат тенок низ ногата со директно отворање на ногата за долг, посно изглед. Погледнете и почувствувајте се едноставно неверојатно во стилски и разноврсен потпис од Levi Strauss & Co. Модерни фармерки со директно вклопување. Потпис од Леви Строс & Ко. Моделот носи големина 4. 80% памук, 18% полиестер, 2% еластан, мешавина од памук. Супер мека, супер затегната ткаенина ја одржува својата форма цел ден. Автентичен карактер на завршна обработка и ткаенина. Среден пораст. Директно преку колкот и бутот. Директно отворање на нозете. 31 "Inseam. 5 Styling на џеб. Содржината на ткаенина варира според бојата, видете поле за опис на производот за повеќе детали. Машинско миење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Непредвидлива Амалгамација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Непредвидлива Амалгамација

Бура На Непредвидливи Спојување [ЦД] 80246909052 Музика Бура НепредвидливиАмалгамација (ЦД НОВО) Етикета : Ор

DEN 271.84
Јаже за брзо брзо, 8 '
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јаже за брзо брзо, 8 '

Ова поли јаже има трајни, обликувани пластични рачки Selecta Speed ​​Rope, 8 ' : поли јаже со трајна, обликувана п�

DEN 1.33
Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Службена индустрија Сончеви дланки розово небо ботаничка и цветна фотографија Нерамената уметничка печатена wallидна уметност

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

DEN 0.33