• Ново
Без граници на копчето на јуниорите пред пред -кошула

Без граници на копчето на јуниорите пред пред -кошула

Buyers rating:
DEN 256.00

Износ

Модерната се среќава со класичен без граници на копчињата со копчиња од предниот дел на копчињата, која има малку пократка должина што е совршена со сите ваши дното на високо ниво. Исклучиво на. Моделот е 5'10 "и носи големина M. полу-опремена. Распространета јака; затворање на предните копчиња. Малку исечена должина. 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Машината за миење. Увезен. Поло кошула од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Levi Strauss & Co Women'sенски модерни фармерки со директно вклопување се направени од премиум супер ист

DEN 575.84
Gloria Vanderbilt Women's Amanda Classic Classic Tapered Jean
  • Ново
Оценка на клиентот:

Gloria Vanderbilt Women's Amanda Classic Classic Tapered Jean

Gloria Vanderbilt Amanda Core Jean е оригиналното вклопување решение Jeanан Класичното вклопување седи на природна поло�

DEN 720.00
30 Спирален обелиск, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

30 Спирален обелиск, црна

Овој црн 30 "Спирален Обелиск е одличен начин да додадете убавина во секој простор на отворено Тој е диза�

DEN 511.84