• Ново
Chicco lullago каде што е преносен басинет покрај креветот со отстранлив крошна - спокојна

Chicco lullago каде што е преносен басинет покрај креветот со отстранлив крошна - спокојна

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Не е преголем, не премногу мал, Chicco Lullago® каде и да е само басинет со вистинската големина за првите месеци на вашето новороденче. Тежина само 13 килограми, неговиот лесен дизајн, компактен стапало и удобна торба за носење обезбедуваат мирен сон дома и далеку. Lullago® На кое било место LE има модерен, рационализиран дизајн со цврста, рамна површина за спиење и страничните панели на решетката обезбедуваат видливост и проток на воздухот. Со нејзините стилски нозе со финиш од дрво зрно и модерната едноставност, басинетот ја надополнува секоја просторија и е совршена, удобна простор за спиење за бебе. Canopy го штити вашето бебе од светлото на прозорецот во текот на денот или вашата ламба за читање ноќе и може лесно да се отстрани кога не е во употреба. Водоотпорен душек вклучува бонус вграден лист и збир на басинет ткаенини за лесно миење на машината. Преносот на Bassinet се склопува рамно и се вклопува во вклучената торба за носење за патување и складирање. Lullago® На кое било место LE е овластен злато Greenguard, што значи дека е независно тестиран за ниски хемиски емисии, придонесувајќи за поздрав квалитет на воздухот околу бебето. Цврста, рамна површина за спиење. Отстранлива крошна. Дрво-зрно финиш метални нозе. Ултра лесен дизајн. Рамна преклопена и удобна торба за носење. Водоотпорен душек. Бонус вграден лист. Поштеда, ткаенини за перење машина. Отпечаток за заштеда на простор. Странични панели на мрежа за видливост и проток на воздух. Метални нозе на нозе за брзо поставување. Џеб за складирање на мрежа. Сертифициран злато Greenguard. Водежната мода има кремаста ткаенина од слонова коска и топла дабова дрво-зрнеста финиш за изглед кој е модерен шик.

Карактеристики

Производи во категоријата

Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC95193
  • Ново
Оценка на клиентот:

Raybestos Елемент Кочница Кабли, BC95193

Raybestos® Element3 ® Каблите за Сопирачки се технички најнапредните кабли достапни во индустријата...

DEN 4216.32