• Ново
Меува Градинарство Расад Бо Зеленило Сеење Влажност Одгледување Изолација Бо Сад За Расад Дише Практичен Голем Цвет За Внатрешно Стакло Саксија За Цвеќе Метален С

Меува Градинарство Расад Бо Зеленило Сеење Влажност Одгледување Изолација Бо Сад За Расад Дише Практичен Голем Цвет За Внатрешно

Buyers rating:
DEN 212.64

Износ

Градинарство Расад Кутија Зеленило Сеење Влажност Одгледување Изолација Кутија Сад За Расад Практични Алатки Што Дишат. Материјал : . Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 80гр. големина На Пакетот : 18х14х11см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Задржување на влажноста : Алатката Има Систем за задржување На Влажност што Го Одржува Вашиот Хидриран Подолго време. Овој Систем, Исто Така, Помага Да Се Спречи Пребрзо Испарување На Водата, Осигурувајќи Дека Ќе Ја Добиете Потребната Вода. Билка Градина Животински Цвет Затворен круг Цвет Тенџере Смола Цвет Отворено Срце во облик на Најголемиот дел. Разноврсна : Алатката За Градинарство Е Разноврсна И Може Да Се Користи За Различни Растенија, Вклучувајќи Билки, Зеленчук И Цвеќиња. Погоден Е И За Употреба Во Затворени Простории Или На Отворено, Што Го Прави Одличен Избор За Секој Градинар. Мал Керамички Цвет Рефус Метален Цвет Стојат Отворено Тиква Коса Кат Вазна Филер Цвет Стои За Внатрешен Агол. Контрола На Температурата : Алатката Помага Да Се Задржи Температурата Околу Вашите Растенија, Осигурувајќи Дека Тие Остануваат Топли. Ова Е Особено Важно За Време На Постудените Месеци Или Во Региони Со Поладна Клима. Внатрешен Сад За Цвеќе Стојат Полици Вметнете Ленти Ѕид Цвет Затворен Кондензиран Затворен Кондензиран Во Живо. Висококвалитетни Материјали : Оваа Градинарска Алатка Е Изработена од Висококвалитетна, Издржлива Која е Дизајнирана Да Трае Долго време. Материјалот Е Исто Така Сукуре За Растенијата. Разновидност Пакет 4 5 6 Кат Вазна За Трева Антички Цвет За Затворен Затворен Цвет Тенџере Стојат Високи Керамички Вазна Постави Модерен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Texjoy Red Pepper, Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Texjoy Red Pepper, Оз

Црвена пиперка (Каин) Кога топлото не е доволно жешко, посипете ја црвената пиперка на Каин на јајца, чил�

DEN 159.84
Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јуни Ерика Вес 'Seaside Sandpipers IV' Canvas Art

Уметник : Јуни Ерика Вес Тема : Стујство на животни : Модерни и современи проодни типови : галерија обвитк

DEN 0.33