• Ново
Графичка маица на екипажот на екипажот Jordордаче Гроздобер

Графичка маица на екипажот на екипажот Jordордаче Гроздобер

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Дајте изјава и пронајдете го вашиот засекогаш омилен со Tee Jordache Vintage Graphic Crew вратот. Направено со мек допир, памук со гроздобер, ова е мека во живо, совршено драпење на мета што сте го барале. Графичка маица на екипажот на Jordордаче Гроздобер : Модел што носи големина мала.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Секојдневен Пролет Fall Врвови Трендовски Еднобојни Лесни Дуксери Со Долги Ракави Со Долги Ракави Лабава Пуловер Излегување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секојдневен Пролет Fall Врвови Трендовски Еднобојни Лесни Дуксери Со Долги Ракави Со Долги Ракави Лабава Пуловер Излегување

Материјал : Памучни Мешавини, Меки И Удобни Карактеристики : Печатење, Дневно, Моден Стил Мека, растеглив

DEN 159.84
Женска Мода Фит Рингспун Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Мода Фит Рингспун Маица

4.5 мл., 100% чешлан прстенест памук, 30 Еднокреветни Сиви е 90 / 10 Боите на Памук / полиестерхедер се 40 / 60 памуч�

DEN 303.84
Женска Маица Женска Црна Чипкаumn И Зима Тенок Раглан Ракав V Вратот Џемпер Маица Женски Памук Вискоза Маици Полиестер, Спанде
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Маица Женска Црна Чипкаumn И Зима Тенок Раглан Ракав V Вратот Џемпер Маица Женски Памук Вискоза Маици Полиестер, Спанде

Женска црна чипка aut и зима тенок раглан ракав Против Вратот Џемпер маица Материјал : Полиестер, Спандек�

DEN 207.84