• Ново
Ballsfhk Лето Памук Лен Облека За Жени Лабава Повик Краток Ракав Маици Врвот И Долги Панталони Тренерка

Ballsfhk Лето Памук Лен Облека За Жени Лабава Повик Краток Ракав Маици Врвот И Долги Панталони Тренерка

Buyers rating:
DEN 271.20

Износ

Големина : S Биста : 103cm/40.55" ракав : 18.5 cm/7.28" Врвови Должина : 71cm/27.95" Половината : 66cm/25.98" Должина : 108cm/42.52"Големина : М Биста : 108cm/42.52" Ракав : 19cm/7.48" Врвови Должина : 72cm/28.35" Половината : 70см/27,56" должина : 108,5 см/42,72"големина : л биста : 113см/44,49" ракав : 19,5 см/7,68" Врвови должина : 73см/28,74" Половината : 74см/29,13" должина : 109см/42,91"големина : xl Биста : 118см/46,46" ракав : 20см/7,87" врвови должина : 74см/29,13" половината : 78см/30,71" должина : 109,5 см/43,11"големина : ххл биста : 123см/48,43" Ракав : 20,5 См/8,07" Врвови Должина : 75см/29,53" Половината : 82см/32,28" Должина : 110см/43,31"големина : хххл Биста : 128см/50,39" ракав : 21см/8,27" врвови Должина : 76см/29,92" Половината : 86см/33,86" должина : 110,5 см/43,50"големина : ххххл биста : 133см/52,36" ракав : 21,5 см/8.46" врвови должина : 77см/30.31" половината : 90см/35.43" Должина : 111см/43.70"големина : Хххххл биста : 138см/54.33" ракав : 22см/8.66" врвови должина : 78см/30.71" половината : 94см/37.01" должина : 111.5 см/43.90"1 : многу мек и дише материјал, може да се Носи За Секојдневни активности, или јога вежби, итн. Quomens Sweatsuits Поставува Материјал : Полиестер И Спандекс. Мека ткаенина. Мек и Удобен За Носење, Лесен и Удобен.Содржи : 1 Х блузи 1 Х Панталони + Миење Раце : Ве Молиме Дозволете мерење од 1 инч/2см. Материјал : Полиестер + Памучен Лен2 : костумот е погоден за семејни собири, излегување на шопинг итн. 85% Памук, 15% Лен. Повлечете го затворањето. Разноврсна : Може да биде облечена со чизми, долу со патики и може да се носи како комплет, или како одвоени. Без напор пријатни и шик дизајни за лежерен, пристап за фрлање и одење кон облекување. Мода : Едноставен дизајн, секојдневен стил и бесплатен натпревар за да го задржите овој изглед совршено во тренд низ куќата или дури и ако треба да излезете. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Џемпер Со Кравјо Печатење Чипка Со Долг Ракав Хенли Блузи Обични Копчиња Блуза Со Туника Фустани Ребрести Тенки Фит Кошули
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Џемпер Со Кравјо Печатење Чипка Со Долг Ракав Хенли Блузи Обични Копчиња Блуза Со Туника Фустани Ребрести Тенки Фит Кошули

[Нашата Продавница] : Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни сти

DEN 0.67
Погоди Кој Се Врати Повторно Кошула, Смешни Велигден Исус Кошула, Исус Љубовник Кошула, Ретро Христијанската Вера Исус Графички
  • Ново
Оценка на клиентот:

Погоди Кој Се Врати Повторно Кошула, Смешни Велигден Исус Кошула, Исус Љубовник Кошула, Ретро Христијанската Вера Исус Графички

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност

DEN 2.33