• Ново
Никогаш не сонував Дека Ќе бидам Секси Библиотекар, но Убивајќи Го Унисе Маица С-3ХЛ

Никогаш не сонував Дека Ќе бидам Секси Библиотекар, но Убивајќи Го Унисе Маица С-3ХЛ

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Идеален подарок за сите страшни, вредни, жешки Библиотекар таму. Совршен за Промоции, Денот На Вљубените, Родендени, Дипломирање, Специјални Прилики, Денот на Мајката, Денот На Таткото, Домаќинствата и Семејните Собири. Унисекс маичката во мек стил става ново вртење на секојдневната удобност. Изработена од многу меки материјали, оваа маичка е 100% памук за цврсти бои. Боите на хедер и спортската сива боја вклучуваат полиестер. Рамената имаат касета за подобрување на издржливоста. Нема странични рабови. Јаката е направена со ребрести плетење за да се спречи оштетување на виткање. : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Еврофит. : Солза-далеку етикета. : Работи точно на големината Никогаш не сонував Дека Ќе бидам Секси Библиотекар, но Ќе Ја Убијам Унисекс Маица С-3ХЛ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ластесо Велигденска Кошула За Жени Среќна Симпатична Маичка За Печатење Зајаче Секојдневни Врвови Со Кратки Ракави Пролет Лето
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ластесо Велигденска Кошула За Жени Среќна Симпатична Маичка За Печатење Зајаче Секојдневни Врвови Со Кратки Ракави Пролет Лето

парови новогодишни кошули симпатични велигденски кошули за жени новогодишна кошула жени велигденски п

DEN 3.00