• Ново
Не Твојата Маица За Вештерки

Не Твојата Маица За Вештерки

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Прославете Ја Ноќта на Вештерките со стил со оваа смешна не вашата графичка маичка За Вештерки. Насмејте се од вашите пријатели додека го покажувате овој кул и хумористичен дизајн. Совршен за забава За Ноќта на Вештерките или како подарок, ова Не е вашиот дизајн На Вештерки сигурно ќе им донесе насмевки на вашите пријатели и семејство. Унисекс тешката памучна маичка е основниот елемент на секоја гардероба. Тоа е основата врз која расте секојдневната мода. Се што му треба е персонализиран дизајн за да ги подигне работите на профитабилност. Специјално откачените влакна обезбедуваат мазна површина за врвна живост и острина на печатењето. Нема странични шевови значи дека нема чешање прекини под рацете. Рамената имаат лента за подобрена издржливост. : 100% памук (содржината на влакна може да варира за различни бои). : Средна ткаенина (5,3 мл/ид2 (180 г/м2)). : Класично вклопување. : Солза-далеку етикета. : Работи точно на големината Не Вашата Маица За Вештерки.

Карактеристики

Производи во категоријата