• Ново
Аниме Сина Заклучување Маици Мажи 3д Печатење Маица Смешни Подароци Долна Кошула За Мажи

Аниме Сина Заклучување Маици Мажи 3д Печатење Маица Смешни Подароци Долна Кошула За Мажи

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Потсетник : имаме малку повеќе големина и за да внесеме соодветно вклопување, Бараме да ве молиме погледнете ја табелата со големини и сликата на табелата со големини во галеријата. . Материјал од ткаенина : Мека мазна лесна не проегирна ткаенина, добра за лесно патување и без разгледување на материјалот. . Применливи сценарија : Забава, запознавање, работа, шопинг итн. . Ефект на горниот дел од телото : линиите се уредни, изработката е во ред, дизајнот има добар декоративен ефект врз силуетата на облеката, едноставниот дизајн на манжетната, удобен за носење, лабав, лабав. . Препорака за големина : Имајте детски код, код за возрасни, преголема големина, умерена големина. . Опис на материјалот : Анти-дише, нежна и стилска, видлива мека, трогателна свила. . Инструкции за перење : температурата На Миење Раце е максимална 30 ° C, не избелувајте, закачете на ладно место за сушење, максималната температура на флатирон е 150€, редовно хемиско чистење. . Посебен опис : поради различни методи на мерење, грешката е нормален феномен во 2-4см. . Детали за кошули : машките хавајски кошули со разновидни принтови и бои можат совршено да го покажат вашиот прекрасен и елегантен изглед, го подвлекува вашиот свеж стил, хавајската кошула за мажи може да се опише на многу начини хула танчерка тема на плажа печатена кошула, кошула од палма, тропски кошули за мажи, кошули за плажа алоха за мажи, машка кошула со кратки ракави, секојдневни кошули за мажи, кошули за одмор за мажи одмор, кошули на флорида, трендовски кошули. Потсетник : имаме малку повеќе големина и за да внесеме соодветно вклопување, Бараме да ве молиме погледнете ја табелата со големини и сликата на табелата со големини во галеријата. Препорака за големина : Имајте детски код, код за возрасни, преголема големина, умерена големина. Посебен опис : поради различни методи на мерење, грешката е нормален феномен во 2-4см.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Божиќ Црвено Вино Стакло Кошула Маица Смешни Божиќ Маица V Вратот Кошули Лабава Солидна Тренингот Графички Маица Врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Божиќ Црвено Вино Стакло Кошула Маица Смешни Божиќ Маица V Вратот Кошули Лабава Солидна Тренингот Графички Маица Врвот

жени нејасни дуксери пуловер од руно дуксери женски руно јакна со џебови да ладно сум секогаш ладен дук�

DEN 271.84
Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фетерна Плус Големина Печатени Работни Униформни Врвови За Жени Маици Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Џебови облечени блузи

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 20cm / 7.87" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рамо :

DEN 2.33
Женски Вратоврска Боја Падне Блузи, Мода Долги Ракави V-Вратот Графички Печатени Маица Пуловер Повик Над Големината Туника Маици
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Вратоврска Боја Падне Блузи, Мода Долги Ракави V-Вратот Графички Печатени Маица Пуловер Повик Над Големината Туника Маици

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! [Нашата Продавница] : Нархб�

DEN 1.00