• Ново
Графички мет за лого на мажите и големите машки кратки ракави, големини XS-3XL

Графички мет за лого на мажите и големите машки кратки ракави, големини XS-3XL

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Менс Фубу лого кратки ракави. Стилско опуштено вклопување во измислица со меки дрес со графички дизајн Fubu, вклучувајќи подигнат димензионален принт. Совршен додаток на вашата гардероба. 60% памук 40% полиестер, машинско миење и суво суво на ниско ниво . графички кратки ракави, автентичен лиценциран производ . графички дизајн во третман со голема густина со 3Д димензија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фник Велигден Маица За Мажи И Жени Велигденски Зајачки Јајца Писмо Печатени Повик Краток Ракав Полиестер Екипажот Вратот Улица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фник Велигден Маица За Мажи И Жени Велигденски Зајачки Јајца Писмо Печатени Повик Краток Ракав Полиестер Екипажот Вратот Улица

Спецификација : Марка : Фник Стил : Секојдневен, Гроздобер Тип На Ракав : Краток Ракав Јака : Тркалезна Ја�

DEN 2.67