• Ново
Jhpkjjhpkjradiohead Tshirt Компјутер Рок Бенд За Човекот Смешни Кошула Лето Памук Музика Фанови Улична Облека Печатени Unетски Унисекс

Jhpkjjhpkjradiohead Tshirt Компјутер Рок Бенд За Човекот Смешни Кошула Лето Памук Музика Фанови Улична Облека Печатени Unетски

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Добредојдовте ━(*∀*) Name Име на производот : возрасна Маица : О Коларгендер : Машки Женски Стил : Моден Секојдневен Материјал : 100% Памучна Боја : 6 Бои Забелешка : Големината измерена од нас самите, понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3 см."Ве молиме имајте предвид 1 см = 0,39 инчи, 1 инч = 2,54 см. Ве молиме слободно контактирајте не кога наоѓате потешкотии во изборот на големина,ние ќе ви ја дадеме најдобрата опција.Забелешка : налепницата на градите на сликата на производот е со фиксна големина, налепницата нема да стане поголема со зголемувањето на големината на облеката. Ве молиме, осигурајте се дека разликата во бојата на светлината треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.1.Почитуван Клиент, Сите Информации За Големината се Големината На Еврото.Ве молиме проверете ја табелата со големини кога правите нарачка!2.Добредојдовте слл дропшипинг, агенте.Имаме своја фабрика за производство На Дуксери и Маици и со нетрпение очекуваме да одржиме долгорочна соработка со клиентите.Можете да комуницирате со нас ако имате какви било стилови што треба да ги произведете,и ние ќе се потрудиме да ги исполниме вашите барања. 1 Мерење Во CMsize Shoulder(см)Биста(См)Должина На Телото (см) Ракав (см) Xs42886616s44946917m461007118l481067319xl501127520xxl5211877202mermenting Во Inchsize Shoulder (во.) Биста(во.) Должина на телото(во.) Ракав(во.) XS16.5434.6525.986.30 S17.3237.0127.176.69 M18.1139.3727.957.09 L18.9041.7328.747.48 XL19.6944.0929.537.87 XXL20.4746.4630.317.87 Применлива Сезона : Пролет И Лето. Применлива Сцена : Шопинг. Место На Потекло : Кина (Копно). Тип На Ткаенина : Широка Ткаенина. Качулка : Не. Тип На Шема : Печатење. Стил на ракав : краток ракав. Јака : О-Вратот. Материјал : Памук. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот ( См) : Кратко. Име на брендот : бејлетонг. Потекло : Континентална Кина. ЦН : Гуангкси. Пол : МАЖИ. Блузи Тип : Маици. Тип На Ставка : Врвови. Број На Модел : Радиохед Маица. Боја : Бел Црн Сив Црвен Песок. Сезона : Лето. Стил : Харајуку Гроздобер Графика Секојдневен. Пол : Мажи Жени. Материјал : 100% Памук. Тип На Шема : Радиохед Кошула. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Печати : Компјутер ВО Ред Соработка. Големина : Одговара На Големината. Тип : Радиохед Маица. Стил1 : Копп ХИП ХОП МОДА. Големина НА ЕУ : XSS S M L XL 2 XL 3 XL. Јака : О-вратот. Квалитет на печатење : Печатењето не Паѓа,HD Е Јасно Видлив. Материјал Чувство : Мека, Топла, Пеглање Е Добро. Боја : Не Исчезнува. Нема Чуден Мирис : Да. Брзина На Испорака : Брза Испорака. Напад На Титани : Преголема Кошула.

Карактеристики

Производи во категоријата

Погоди Кој Се Врати Повторно Кошула, Смешни Велигден Исус Кошула, Исус Љубовник Кошула, Ретро Христијанската Вера Исус Графички
  • Ново
Оценка на клиентот:

Погоди Кој Се Врати Повторно Кошула, Смешни Велигден Исус Кошула, Исус Љубовник Кошула, Ретро Христијанската Вера Исус Графички

Драго ни е да ви дадеме 10% за следното купување за секој што ќе ни остави добар преглед како благодарност

DEN 2.33