• Ново
Кафепрес-Јас Срце Корпус Кристи Опремена Маица-Опремена Маица, Гроздобер Одговара На Мека Памучна Маичка

Кафепрес-Јас Срце Корпус Кристи Опремена Маица-Опремена Маица, Гроздобер Одговара На Мека Памучна Маичка

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

За стилска удобност за викенд во секое време, момците ќе сакаат да живеат во Нашиот Опремен Т.Изработен од ултра фин, чешлан памук со прстен, кој станува помек при секое перење. Лесен за летна удобност или зимско слоевитост. Привлечете внимание со ова гроздобер вклопување што сака да ја гушка кожата. (Големина нагоре за полабаво вклопување). 4.3 мл. Ултра-парична казна чешлани прстен откачи памук. Гроздобер вклопување (големина нагоре за полабаво вклопување). Произведено Во Сад

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Џемпер Со Кравјо Печатење Чипка Со Долг Ракав Хенли Блузи Обични Копчиња Блуза Со Туника Фустани Ребрести Тенки Фит Кошули
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Џемпер Со Кравјо Печатење Чипка Со Долг Ракав Хенли Блузи Обични Копчиња Блуза Со Туника Фустани Ребрести Тенки Фит Кошули

[Нашата Продавница] : Потребно е многу време за тестирање на видови материјали за развој на различни сти

DEN 0.67