• Ново
Спдо Божиќ Декорација Седи Кадифен Играчка Дедо Мраз Снешко Ирваси Кукла Партија Божиќ Дрво Орнаменти Полица Гледач Подароци Колекционерски Фигурини Редење Фигу?

Спдо Божиќ Декорација Седи Кадифен Играчка Дедо Мраз Снешко Ирваси Кукла Партија Божиќ Дрво Орнаменти Полица Гледач Подароци

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Тип На Ставка : Божиќни Орнаменти. Материјал : Кадифен Крпа. Боја : Црвена. Карактеристика : Издржлив. Прилика : Табела. Големина : 32 см/12,6 " *13 см/5,12". Облик : Дедо Мраз, Снешко. . Вклучен Пакет : . 1 х Божиќ Орнаменти. . Забелешки : . 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи, 1г=0,001 кг=0,0022 фунти=0,035 мл. 2. Ве молиме дозволете 1-3 см разлика поради рачно мерење и 3-5 гр за разликата помеѓу различни бои. 3. Поради разликата во екранот, бојата може да биде мала разлика од она што го очекувате, ве молиме дозволете. 1. Издржлив : со висококвалитетен материјал, овој украс не е лесен за оштетување и не е расиплив. 2. Удобно : овој украс може да обезбеди совршено чувство за раце. 3. Безбедно : тоа е природен и нетоксичен материјал, тој е еколошки и здрав за луѓето. 4. Привлечен Изглед : црвената боја може да ги привлече очите на луѓето. Симпатичната Божиќна шема може да го покаже вашиот вкус на модата. 5. Прекрасно Чувство : украсувањето на вашиот дом со него може да ја додаде празничната атмосфера, а можете да го ставите на масата за да ја направите фестивалската атмосфера посилна и пријатна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Троја Регистарска Табличка Рамка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Троја Регистарска Табличка Рамка

Акрилен тим со ласерско сечење вметнува на врвот и на дното на рамката Украсени во тимски бои Официјалн�

DEN 456.00
Хукер 12331хкр Издувни Цевки Адаптер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хукер 12331хкр Издувни Цевки Адаптер

Благ Челик, свиткување од 180 степени, Големина На Цевка 1,5 инчи Од, Радиус 3 во., Нога а 6 во Нога Б 15 во., 16 Ме�

DEN 1.67
Сизи Смалуваат Пластични Пакет-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сизи Смалуваат Пластични Пакет-

Комплетот За Пластични Додатоци Sizzix Shrink е дизајниран да ја олесни работата со Пластика за Смалување од �

DEN 0.33
Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка

Рог Контакт Черупка 19411949 Вилис Од ОмиксАдадиректна ое замена џип делови и додатоци изградени на оригин�

DEN 1888.48