• Ново
Пунтоко Плус Големина Дозвола Жените Печатени Долги Ракави Блуза Маица Пулвер Врвови

Пунтоко Плус Големина Дозвола Жените Печатени Долги Ракави Блуза Маица Пулвер Врвови

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Модни Жени Секојдневен Печатен Кружен Врат Блуза Со Долги Ракави Врвови На Маици Карактеристики : Карактеристики : О-Врат ,Печатење, Секојдневна Облека,долг Ракав,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови. Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да Бидат Одлични под јакни или сами, облечени со, шорцеви, Фустан, потпетици или станови, токму онака како што сакате Повод : Секојдневен,Секси,Дали, Роденден,Датира, Танцова Изведба,Забава, Свадба, За работа,Клуб, на домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Стил : Секојдневен,должина На Ракавот : Целосен Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња големина.USUKEUBust Sleeve Shoulder Length SSmall4834110cm/43.31"62cm/24.41"50cm/19.69"68cm/26.77"MMedium61036116cm/45.67"63cm/24.80"51.5 cm/20.28"70cm/27.56"LLarge81238122cm/48.03"64cm/25.20"53cm/20.87"72cm/28.35"XLX-Large101440128cm/50.39"65cm/25.59"54.5 cm/21.46"74cm/29.13"XXL2 X-Large121642134cm/52.76"66cm/25.98"56cm/22.05"76cm/29.92"Size : SSize. : Small US : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 110cm/43.31"Sleeve : 62cm/24.41"Shoulder : 50cm/19.69"Length : 68cm/26.77"Size : MSize. : Medium US : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 116cm/45.67"Sleeve : 63cm/24.80"Shoulder : 51.5 cm/20.28"Length : 70cm/27.56"Size : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 122cm/48.03"Sleeve : 64cm/25.20"Shoulder : 53cm/20.87"Length : 72cm/28.35"Size : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 128cm/50.39"Sleeve : 65cm/25.59"Shoulder : 54.5 cm/21.46"Length : 74cm/29.13"Size : XXLSize. : 2 X-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 134cm/52.76"ракав : 66cm/25.98" Рамо : 56cm/22.05 "Должина : 76cm/29.92" жените Плус големина Долги Ракави дозвола 5 5. зимски капут За жени дозвола. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Одлично за шорцеви,Фармерки или хеланки. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 17.5 см / 6.89" Рамо : 44см / 17.

DEN 2.33
ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

ВЛЕЧЕНИ Градници Со Плус Големина, Женски Градници За Склекови Тантела Обложена Со Цветна Контура Под Жица Лесно Обложен Нурнувачки

Градник За Жени Градник Со Долна Жица Чипка Цветен Градник Необложен Необложен Плус Големина Целосна П�

DEN 1.00
Женски Удобен Резервоар Блузи Клиренс Облека Смешни Печатени Маици Трендовски Фустан Летни Врвови Без Ракави Кошули Со Кружен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Удобен Резервоар Блузи Клиренс Облека Смешни Печатени Маици Трендовски Фустан Летни Врвови Без Ракави Кошули Со Кружен

Многу кул за носење, Нов Изглед.90" Должина : 71см / 27.Повод : Дома, Секојдневно.Како да се мие : Рачно Миење Ла

DEN 0.67
Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава

Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цвет Партија Мало Девојче Сл�

DEN 319.84