• Ново
Женски Секојдневен Цврст Шуплив Мрежен Качулка Со Долги Ракави Врвен Дуксер Кратки Врвови Женски Дуксери И Дуксери Црн М

Женски Секојдневен Цврст Шуплив Мрежен Качулка Со Долги Ракави Врвен Дуксер Кратки Врвови Женски Дуксери И Дуксери Црн М

Buyers rating:
DEN 335.84

Износ

Сезона : Пролет/Aut. Пол : Жени. Стил : Дневен/Секојдневен/Плажа. Материјал : Полиестер . Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот : Долг Ракав . Деколте : Со Качулка. Декорација : Шупливи. Силуета : Лабава. Што ќе добиете : 1 X Sweatshirt Size табела : . Големина : С САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Рамо : 50см/19.69" Ракав : 52см/20.47" Должина На Грбот : 35см/13.78"Големина : М САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 104см/40.94" Рамо : 51см/20.08" Ракав : 53см/20.87" Должина На Грбот : 36см/14.17"Големина : л сад : 10 еу : 40 биста : 108см/42.52" рамо : 52см/20.47" ракав : 54см/21.26" должина на грбот : 37см/14.57" женски дуксери и дуксери. Стил : Дневен/Секојдневен/Плажа. Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, Издржлив За Секојдневно Носење!. Сезона : Пролет/Aut. Тип На Шема : Цврст. Декорација : Спојување Лесни Качулки Жени. Сезона : Пролет/Aut. Тип На Шема : Цврст. Декорација : Спојување Лесни Качулки Жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Попуст Женска Кошула Со Набраздени Ракави Плисиран Замав Чипка Вратоврска Лак Со Лажичка Вратот Цветен Принт Секојдневни Лабави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Попуст Женска Кошула Со Набраздени Ракави Плисиран Замав Чипка Вратоврска Лак Со Лажичка Вратот Цветен Принт Секојдневни Лабави

Добредојдовте Во ПРОДАВНИЦАТА ЈСГЕК Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО ЈСГЕК ЈСГЕК е посветена н

DEN 2.00
Womenенски ракав плетен врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Womenенски ракав плетен врвот

Возачите од страна на Ли ракав, плетениот врв е одличен додаток на вашата обична гардероба Овие врвови с

DEN 3.00
Topенски долги ракави на врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Topенски долги ракави на врвот

65% Полиестер 35% Рејон 1 : 1 Слаб Jerseyерси 160 G / M2 Упатство1#Свртете ја облеката однадвор, машина за миење лад�

DEN 319.84
Кратки Ракави Блузи За Жени Трендовски Женски Летни Модни Исечени Ракави Круг Вратот Памучна Линија Лабава Кошула Блуза На Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кратки Ракави Блузи За Жени Трендовски Женски Летни Модни Исечени Ракави Круг Вратот Памучна Линија Лабава Кошула Блуза На Дозвола

Женска Летна Мода Исечени Ракави Кружен Врат Памучна Линија Лабава Кошула Блузакарактеристики : 1 Модни

DEN 0.33