• Ново
Цртан филм Пчела Симпатична Женска Маица Со Гроздобер Графика Кратки Ракави И Круг Вратот - Совршен Роденден Или Божиќ Подарок Бела

Цртан филм Пчела Симпатична Женска Маица Со Гроздобер Графика Кратки Ракави И Круг Вратот - Совршен Роденден Или Божиќ Подарок

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Барате разноврсен врв кој е совршен за секојдневно носење, лежење дома, патување или удирање во теретана? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна Маица со кратки ракави! Одликувајќи се со уникатна и модерна графика на градите, овој врв е дизајниран да биде и удобен и стилски. Направено од мек, малку растеглив материјал, се чувствува одлично против вашата кожа и се движи со вас додека го поминувате денот.Но, овој врв не е само стилски и удобен-тој е исто така изграден да трае. Со својата висококвалитетна конструкција и издржливи материјали, нема лесно да се намали или истроши, дури и по повеќекратно перење и носење. И зборувајќи за перење, овој врв е лесен за нега-едноставно фрлете го во машината за перење или рачно измијте го, внимавајќи да не го натопите премногу долго или да го избелите. И за да се осигурате дека ќе трае што е можно подолго, не заборавајте да го измиете во вода што не е потопла ОД 45 °C.Ако барате разноврсен врв кој е и модерен и функционален, не гледајте подалеку од нашата графичка Маица за жени. Со низа големини и стилови за избор, сигурно ќе најдете оној што совршено одговара на вашиот стил и вашиот животен стил. Па зошто да чекаме? Додадете го овој врв во вашата гардероба денес и почнете да изгледате и да се чувствувате неверојатно каде и да одите! 1. ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН : привлечна графика што ве издвојува од толпата. 2. Издвојте се од Толпата : Носете ја оваа маичка за да се истакнете во толпата и да го изразите вашиот уникатен стил. 3. Лесна Нега : машината што се пере, не се намалува и добро се држи со текот на времето. 4. Издржлив : Долготраен и не се намалува по миењето 5. Лесен За Нега : може да се пере Во Машина и ќе ја задржи својата форма и боја по многу перења.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дами Обични Еднобојни Чипка Со Кратки Ракави В Врат Предно Рамо Ретро Краток Ракав Летен Лабав Врв На Кошула Во неформални ситуации
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дами Обични Еднобојни Чипка Со Кратки Ракави В Врат Предно Рамо Ретро Краток Ракав Летен Лабав Врв На Кошула Во неформални ситуации

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбед

DEN 377.44