• Ново
Модни Жени Секси Обични Печатени Блуза Со Едно Рамо Врвови Со Долги Ракави Темно Сива Л

Модни Жени Секси Обични Печатени Блуза Со Едно Рамо Врвови Со Долги Ракави Темно Сива Л

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Модни Жени Секси Секојдневно Печатена Блуза Со Едно Рамо Врвови Со Долги Ракавимода жени со лабави печатени пруги со долги ракави копче нагоре обична маица ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.   Спецификациипол : Женски Материјал : Полиестерска Облека Должина : Обична Јака : Тип На Шема На Вратот : Печатење Стил : Мода, Причинско-Последични карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. Стилски и мода ве прават попривлечни3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пакетот вклучува 1pc Top Size USUKEUBust Right Sleeve Left SLeeve Length S483490-95cm/35.43-37.40"64cm/25.20"54cm/21.26"64cm/25.20"M6103696-101cm/37.80-39.76"65cm/25.59"55cm/21.65"66cm/25.98"L81238102-107cm/40.16-42.13"66cm/25.98"56cm/22.05"68cm/26.77"XL101440108-113cm/42.52-44.49"67cm/26.38"57cm/22.44"70cm/27.56"XXL121642114-119cm/44.88-46.85"68cm/26.77"58cm/22.83"72cm/28.35" Големина : СУС : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 90-95cm/35.43-37.40"Десно Ракав : 64cm/25.20"Лево Ракав : 54cm/21.26"Должина : 64cm/25.20"Големина : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 96-101cm/37.80-39.76"Десно ракав : 65СМ/25.59"лево ракав : 55см/21.65"должина : 66см/25.98"големина : лус : 8ук : 12еу : 38биста : 102-107см/40.16-42.13"десен РАКАВ : 66СМ/25.98"лево ракав : 56см/22.05"должина : 68см/26.77"ГОЛЕМИНА : XLUS : 10 UK : 14eu : 40bust : 108-113cm/42.52-44.49"десно ракав : 67cm/26.38"лево ракав : 57cm/22.44"должина : 70cm/27.56"ГОЛЕМИНА : XXLUS : 12uk : 16eu : 42bust : 114-119cm/44.88-46.85"ДЕСЕН ракав : 68см/26.77"лево ракав : 58см/22.83"должина : 72см/28.35" Табела Со Големини : големина : с сад : 4 велика британија : 8 Еу : 34 Биста : 90-95см/35.43-37.40" десен ракав : 64см/25.20" лево ракав : 54см/21.26" ДОЛЖИНА : 64СМ/25.20"големина : м сад : 6 дизајн : не само што може да обезбеди удобност, туку и да донесе многу убавина И Мода. Подарок : жените стилски, форма-фитинг и убава. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Блузи Со Кратки Ракави 4 јули Мода На Вратот На Екипажот Плус Големина Тенок Фит Лабава Лежерна Удобна Патриотска Кошула

Жените Мода Секојдневен Печатење Кошули Краток Ракав Лабава Плус Материјал : Оваа блузи е направен од в�

DEN 3.00
Синимоко Женски Врвови На Екипажот Со Долги Ракави Флора Печатење Секојдневна Летна Есенска Блуза Основни Врвови За Жени Светло
  • Ново
Оценка на клиентот:

Синимоко Женски Врвови На Екипажот Со Долги Ракави Флора Печатење Секојдневна Летна Есенска Блуза Основни Врвови За Жени Светло

Женски Круг Вратот Лабава Блузи Повик Печатење Маици Долги Ракави Блуза Карактеристики : 1.It изработен е

DEN 335.84
Лабава Фит Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едноставна Копче Долги
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лабава Фит Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едноставна Копче Долги

Женски Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едностав

DEN 303.84
Кратки Ракави Блузи За Жени Трендовски Женски Летни Модни Исечени Ракави Круг Вратот Памучна Линија Лабава Кошула Блуза На Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кратки Ракави Блузи За Жени Трендовски Женски Летни Модни Исечени Ракави Круг Вратот Памучна Линија Лабава Кошула Блуза На Дозвола

Женска Летна Мода Исечени Ракави Кружен Врат Памучна Линија Лабава Кошула Блузакарактеристики : 1 Модни

DEN 0.33
Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обични Врвови За Жени Со Долги Ракави Печатена Пеперутка Удобна Долна Кошула Вратот На Екипажот Лабава Пријатна Пуловер Блуза

18 "Ракав : 43см / 16.54 "Должина : 73см / 28 Со задоволство ќе ви испратиме замена или ќе ви вратиме Силно предлаг�

DEN 2.67
Topенски долги ракави на врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Topенски долги ракави на врвот

65% Полиестер 35% Рејон 1 : 1 Слаб Jerseyерси 160 G / M2 Упатство1#Свртете ја облеката однадвор, машина за миење лад�

DEN 319.84
Дами Обични Еднобојни Чипка Со Кратки Ракави В Врат Предно Рамо Ретро Краток Ракав Летен Лабав Врв На Кошула Во неформални ситуации
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дами Обични Еднобојни Чипка Со Кратки Ракави В Врат Предно Рамо Ретро Краток Ракав Летен Лабав Врв На Кошула Во неформални ситуации

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбед

DEN 377.44