• Ново
Маица со кратки ракави за чудо нација на момчиња, 4-пакувања, големини 4- & хаски

Маица со кратки ракави за чудо нација на момчиња, 4-пакувања, големини 4- & хаски

Buyers rating:
DEN 224.00

Износ

Проширете ја својата секојдневна гардероба со ова чудо на нација дете, тешка мултипак. Овие маички се направени во мека ткаенина од памук-мешавина за целодневна удобност и имаат дизајн со цврста боја за лесна мешавина и совпаѓање. Децата заслужуваат облека што е забавно да се носи, направена да трае и да го слави своето немилосрдно чувство за чудо. Затоа Wonder Nation нуди опции без напор на облека и трајни, симпатични стилови за деца во движење. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 4 тимови. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : без ознака за дополнителна удобност. Докажано дете тешко : отпорни на избледени. Маички со кратки ракави на момчињата од Wonder Nation.

Карактеристики

Производи во категоријата

Марун Врховен полковник Греј
  • Ново
Оценка на клиентот:

Марун Врховен полковник Греј

Супер мек и супер стилски, оваа чудо нација 2пакет маици е одлична за мешање и совпаѓање со неговата секо

DEN 3.00
Gildan Ultra Cotton Classic Youth Mouth Long Sneave T-Shirt
  • Ново
Оценка на клиентот:

Gildan Ultra Cotton Classic Youth Mouth Long Sneave T-Shirt

Оваа маица со долги ракави на Glidan Classic е направена од удобна 100% памучна ткаенина Оваа кошула е совршена з

DEN 2.00