• Ново
Приказна за играчки Дизни Пиксар Алиен пица

Приказна за играчки Дизни Пиксар Алиен пица

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Оваа маичка е совршена за вашето малечко! Тоа е мека и удобна печатена тита што е сè што им е потребно за нивните активности секој ден. Тоа е забавен додаток на нивниот плакар и е совршен за секоја пригода. Лиценцирана приказна за играчки на Дизни. Лиценциран. 60% памук 40% полиестер. Машинско миење ладно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нано кратки ракави, постави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нано кратки ракави, постави

Толку лесен и мек! Вашите деца ќе се в inубуваат во оваа маица во наносекунда Пакет со вредност на кратки �

DEN 2.00
Марун Врховен полковник Греј
  • Ново
Оценка на клиентот:

Марун Врховен полковник Греј

Супер мек и супер стилски, оваа чудо нација 2пакет маици е одлична за мешање и совпаѓање со неговата секо

DEN 3.00