• Ново
Јувеиксионг Дуксер Ромпер За Новороденче Девојче Момче Со Долги Ракави Врат На Екипажот Еднобојно Боди Есенски Зимски Пуловер Комбинезон Врв

Јувеиксионг Дуксер Ромпер За Новороденче Девојче Момче Со Долги Ракави Врат На Екипажот Еднобојно Боди Есенски Зимски Пуловер

Buyers rating:
DEN 148.32

Износ

Бебе момчиња и девојки мода еднобојни долги ракави ромпер - - - текстурата е мека и раката се чувствува деликатна како облак; лесно е да се облече и соблече без да се заглави; исто така погоден за денот на детето, роденденот или кој било празник, како подарок за вашето бебе или бебето на пријател, тие мора да бидат многу среќни. Големина шема : . Големина (см). 70должина : t38t Биста : t58tsleve : t30t Age : t0-6 Месеци. 80должина : t40, 5 Биста : t60tsleve : t32t Age : t6 - 12 Месеци. 90должина : t43t Биста : t62tsleve : t34t Age : t12 - 18 Месеци. 100 Должина : t45, 5 Биста : t64tsleve : t36t Age : t18 - 24 Месеци. Големина (инч). 70t Length : t14. 96t Bust : t22. 83tsleve : t11. 81t Age : t0-6 Месеци. 80tlengh : t15. 94t Bust : t23. 62tsleve : t12. 6 t Age : t6 - 12 Месеци. 90tlengh : t16. 93t Bust : t24. 41tsleve : t13. 39t Age : t12 - 18 Месеци. 100 Должина : t17, 91t Bust : t25. 2 tsleve : t14. 17t Age : t18 - 24 Месеци. Спецификација : . Материјал : Памук. Стил : Цртан Филм. Шема : Обична. Соодветна сезона : umn. Применлив пол : Унисекс. Изборна боја : Каки, беж, виолетова, . Забелешки : . 1. Горенаведените податоци рачно се мерат и е дозволена грешка од 1-2 см. 2. Поради различни дисплеи и светла, може да има грешки во боите. Ве молиме погледнете ги вистинските ставки. Содржина На Пакетот. 1 * Ромпер материјал погоден за Кожата : Изработен од висококвалитетна памучна ткаенина, ги прави нашите бебешки ромпери меки за допир и дишење, удобни за носење и без оштетување на кожата на бебето. Стилски дизајни : Свеж стил во цврста боја, секојдневен дизајн на тркалезен врат и долги ракави, едноставен, но разноврсен, што ги прави и облеката и вашето бебе послатки и модерни. Применлива прилика : Чиста нишка, тесни и прави линии за шиење. Совршен за роденденска забава, туш за бебиња, крштевање, фотографија за бебиња, секојдневно носење, ден на семејството или секоја пригода. Идеален подарок : овој совршен детски комбинезон за мали деца е особено погоден за денот на детето, роденденот, празникот, како подарок за вашето бебе или детето на пријател, тие мора да бидат многу среќни. Големина на пакетот : 70/80/90/100, ве молиме погледнете ги деталите за големината во табелата за опис, слика или големина пред да нарачате.

Карактеристики

Производи во категоријата

DesignArt 'Fern Plant Leaves Detaul
  • Ново
Оценка на клиентот:

DesignArt 'Fern Plant Leaves Detaul

Оваа исклучителна тропска платна уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа зелена тропска

DEN 768.00
Цвет-Паттерб-плус телефонска кутија ЗА ЛГ К За Жени Мажи Подароци, Мек Силиконски Стил Отпорен На Удари-Цвет-Паттерб-Плус Футрола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цвет-Паттерб-плус телефонска кутија ЗА ЛГ К За Жени Мажи Подароци, Мек Силиконски Стил Отпорен На Удари-Цвет-Паттерб-Плус Футрола

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 239.04
Јаже за брзо брзо, 8 '
  • Ново
Оценка на клиентот:

Јаже за брзо брзо, 8 '

Ова поли јаже има трајни, обликувани пластични рачки Selecta Speed ​​Rope, 8 ' : поли јаже со трајна, обликувана п�

DEN 1.33