• Ново
Давинци Гурмански Класичен Сируп Од Страст Овошје, мл

Давинци Гурмански Класичен Сируп Од Страст Овошје, мл

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

"Одморете се од обичниот со овој вкусен сируп од тропско страсно овошје Од Гурманот Давинци. Ќе ви се допадне да го додадете овој необичен вкус на курва-слатко овошје на освежителни газирани пијалоци, коктели и моктели. Тоа е суштинска состојка за добро снабден бар за создавање удари и пијалоци Тики како Зомби. Нашиот Класичен Сируп Од Страсно Овошје има лут вкус на свежо овошје избалансиран со вистинска количина чист шеќер од трска за сладост. Во Давинци Гурмански, ние ги создаваме нашите сирупи само од најдобрите состојки за да создадеме компоненти на кои професионалците им веруваат за постојано вкусни пијалоци. За мазни резултати, ние го формулираме нашиот сируп лесно да се меша во топли и ладни пијалоци и да се спротивстави на млечните производи за мелење. Нашиот Класичен Сируп Од Страст овошје прави вкусен тропски додаток на различни пијалоци и кулинарски апликации. Или комбинирајте со сирупи од нашиот широк избор на класични, Природни И овошни иновации производи за да создадете уникатни сопствени вкусови.Гурманскиот Класичен Сируп Од Страсно Овошје давинци е сертифициран За Кошер-Пареве. "Гурмански Гурмански Класичен Сируп Од Страст, СИРУП ОД СТРАСТ ОД 25,4 Унци : Уживајте во тропскиот вкус На Гурманскиот Гурмански Сируп Од Страст Во Коктели, моктели, газирани пијалаци и многу повеќе. ПРИРОДНО СЛАТКО : Нашиот сируп од страсно овошје има лути и слатки вкусови на страсно овошје засладено со чист шеќер од трска за совршена рамнотежа на сладост и вкус. МНОГУ НАМЕНИ : Нашите сирупи нудат вкусен вкус на кој му веруваат баристите и миксолозите. Топло или ладно, тие прават совршен додаток на различни апликации, од кафе пијалоци до коктели до десерти. ГУРМАНСКИ КВАЛИТЕТ : Нашите сирупи, сосови и мешавини за кафе и смути имаат совршено избалансирана сладост и низа од 170 вкусни вкусови за дополнување на топли и ладни пијалоци од кафе до чај до лимонада.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кафе Крема Мелено Кафе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кафе Крема Мелено Кафе

Кафе Крема се смета за еден од водечките брендови за кафе на локалниот порторикански пазар Првично осно

DEN 117.76