• Ново
Активна маица со екипаж на жени со долги ракави

Активна маица со екипаж на жени со долги ракави

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Екипажот за долги ракави на Данскин сега останува секојдневен фаворит во низа класични и нови светли бои. Носено сам или слоевит под џемпери и врвови, оваа стилска маичка доаѓа во супер-мека цврста или Хедер Jerseyерси со технологија за влага, обезбедувајќи целогодишна удобност. Данскин сега екипаж на активни долги ракави за жени, 80% полиестер, 20% памучен дрес. Супер-мека удобност. Сува, ладна технологија за влага. Удобност без ознаки. Машина за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Topенски долги ракави на врвот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Topенски долги ракави на врвот

65% Полиестер 35% Рејон 1 : 1 Слаб Jerseyерси 160 G / M2 Упатство1#Свртете ја облеката однадвор, машина за миење лад�

DEN 319.84