• Ново
Колекција Stonebriar Декоративна дијамантска текстура 4,5 4,5 5 тркалезна бронзена метална растение засадувач

Колекција Stonebriar Декоративна дијамантска текстура 4,5 4,5 5 тркалезна бронзена метална растение засадувач

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Декоративниот дијамантски метал на Stonebriar на бакар метал е совршен начин да додадете рустикален допир во вашиот дом или градина. Овој уникатен метал -засадувач има декоративен дизајн со текстура со дијаманти со гроздобер бакарен метал финиш, давајќи му на тоа што се чувствува рустикален декор на фармата. Засадувачот мери 4,5 "во дијаметар и 5 " во висина. Тоа е совршена големина за употреба во кујната, дневната соба, трпезаријата и спалната соба. Металниот сад може да се користи и како држач за кујнски прибор или да ги додадете омилените сушени цвеќиња за да создадете прекрасен центар за вазни. Можете исто така да прикажете свежо цвеќе во вашиот метален стомна кога користите лагерна вода. Купете го вашиот засадувач на метали од Stonebriar денес и веднаш додадете интерес во која било просторија во вашиот дом. Мерки 4,5 "x 4,5" x 5 ". Карактеристики на старост бакар финиш. Текстурирана геометриска шема на дијаманти. Мултифункционална.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холивудска Архива На Фотографии Златно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Ракел Велч
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холивудска Архива На Фотографии Златно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов-Ракел Велч

Холивудска Фото Архива 18х14 Златно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Насло�

DEN 1519.84