• Ново
Карл Флекси Камера

Карл Флекси Камера

Buyers rating:
DEN 1584.00

Износ

ПОТЧИНЕТИТЕ СЕ ВРАТИЈА И ПОПОДГОТВЕНИ ОД КОГА БИЛО ДА МУ СЛУЖАТ НА СВОЈОТ СЛЕДЕН ЛИДЕР. Секогаш барајќи да му помогне На својот шеф, КАМЕРАТА За Wi Fi Cam CARL Flexi cam ќе внимава на работите што се најважни. Навистина лојален асистент на вашиот бек и повик. Флексибилните Камери можат да генерираат глупави музички видеа на вашето домашно милениче и - со притискање на копче-да постават аларм, да направат смешни звучни ефекти На Минион и повеќе нови функции за изненадување за отклучување преку Апликацијата Тенд. Започнете со лесно поставување На Bluetooth за да ги отклучите забавните карактеристики како Преведувачот Minion, Ролната За Истакнување На Миленичиња и многу повеќе. HD Видео - кристално јасно HD во живо видео стриминг. Ноќно Гледање-Монитор во целосна темнина. Двонасочна Аудио-Двонасочна комуникација преку мобилен уред. Безбедносно-Безбедно складирање на облак преку Апликација Тенд. WIFI-Се Поврзува со вашата лична Wi Fi мрежа. Уреди-Компатибилни со i OS И Android.

Карактеристики

Производи во категоријата

Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Квалентно Мало Дете Девојки Сандали Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3Д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цветна Забава

Круг Сандали Мало Девојче Пеперутка 3д Кристал Пеперутка Печатење Сандали Цвет Партија Мало Девојче Сл�

DEN 319.84
Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08
Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Deal Премиер Ден Договор Кардигани Долна Облека Без Ракави За Жени Лабави Пријатни Отворени Предни Долги Џемпери Со Џебови Паѓаат

Долг ракав и основен дизајн на плетена текстура, што е совршено за да одговара на вашите кошули и фармер�

DEN 1.33
Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Ноќта НА Вештерките Печатење Кардиган Со Средна Должина Женски Врвови Портокал

Кухас Женски Палта Јакни За Жени Мода Секојдневен Принт За Ноќта На Вештерките Кардиган Со Средна Должи

DEN 1.67