• Ново
Примарен челик не'рѓосувачки челик полирана оригинална кожа плетенка нараквица

Примарен челик не'рѓосувачки челик полирана оригинална кожа плетенка нараквица

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Со својот привлечен дизајн, оваа нараквица сигурно ќе ви го привлече вниманието. Од примарен челик, оваа нараквица е направена од оригинална кожа и издржлив не'рѓосувачки челик. Долга е 8,25 инчи и е полирана до совршенство. Има преклопен затворач за движење без загриженост. Ова е совршена нараквица за секоја пригода. Задебелен и убав, примарен челик за мажи и жени е денешен моден избор. Оваа линија е примарна во суштина; Основен и дефинитивен дел од вашиот раб, вашата креативност и вашата посветеност да бидете вие. Примарен челик не'рѓосувачки челик полиран оригинален кожа плетенка нараквица : боја : црна. Преклопете го затворачот. Кожа. Полиран финиш. Издржлив не'рѓосувачки челик. Примарен челичен бренд.

Карактеристики

Производи во категоријата

Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина

Удобно Вклопување : овие едноставни, но убави Обетки се парче накит што ќе ги натера сите да ви дадат ком�

DEN 1.00