• Ново
Flmtop Модни Жени Виножито Фау Топаз Приврзок Ѓердан Обетки Прстен Накит Сет

Flmtop Модни Жени Виножито Фау Топаз Приврзок Ѓердан Обетки Прстен Накит Сет

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Спецификации : . Уникатен дизајн со овален вештачки топаз инкрустиран, исклучителен и грациозен. Премиум и пријателски за кожата направен материјал, можете да ги носите без непријатност во телото. Ѓердан, прстен и обетки во еден сет, идеален за усогласување на вашата облека и за свечени и за секојдневни прилики. Тип : Накит Во Собата. Пол : Женски.Стил : Мода. Материјал : Легура, Вештачки Топаз. Прилики : Секојдневниот Живот, Шопинг, Датира, Партија, Банкет, итн. Карактеристики : Приврзок За Вештачки Топаз, Исклучителен, Подарок. Големина На Прстен : . Големина НА САД 6( Диа) : 16,4 мм/0,65 " (Прибл.). Големина НА САД 7( Диа) : 17,3 мм/0,68 " (Прибл.). Големина На САД 8( Диа) : 18,1 мм/0,71 " (Прибл.). Големина НА САД 9( Диа) : 18,9 мм/0,74 " (Прибл.). Големина НА САД 10( Диа) : 19,7 мм/0,78 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 Пар Обетки. 1 х Ѓердан. 1 х Прстен Уникатен" С " дизајн со овален вештачки топаз инкрустиран, исклучителен и грациозен. Премиум и пријателски за кожата направен материјал, можете да ги носите без непријатност во телото. Ѓердан, прстен и обетки во еден сет, идеален за усогласување на вашата облека и за свечени и за секојдневни прилики.

Карактеристики

Производи во категоријата

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Готски Стил Три-парче Прстени Во Собата За Жени Мода Елегантен Тиркизна Циркон Свадба Свадба Партија Секси Прстен Накит Подарок

Материјал : Легура : onesize Color : Злато, Silver Notice : Креативен тиркизен дијамантски триделен женски прстен во н�

DEN 255.84
Диносаурус Прстени-Накит -
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диносаурус Прстени-Накит -

Диномите Винилните прстени имаат поделени грбови за максимална удобност Одлично за роденденски забави

DEN 1.00