• Ново
Стерлинг Сребрена Родиум Позлатени Круг Змија Синџир Ѓердан Јастог Канџи Затворање

Стерлинг Сребрена Родиум Позлатени Круг Змија Синџир Ѓердан Јастог Канџи Затворање

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Стерлинг Сребрена Родиум Обложена 1мм Тркалезна Змија Синџир Ѓердан Затворање На Канџи Од Јастог - 24 Инчи - 3,0 Грама во сребро - бесплатен подарок-подготвен кутија за накит добредојдовте Во Накит Веб Фини Подароци За Накит; 925 ѓердани со синџир од стерлинг во сребро обложено со родиум ; Хипоалергично ; Без Никел ; Позлатено; Родиум Обложени 1мм Круг Змија Синџир Ѓердан Затворање Јастог Канџи 24 Инчи. ● Совршен подарок за мама тато баба ќерка сестра или нана За неговата или нејзината годишнина Роденден Божиќ денот на Вљубените свадба лилјак мицва доаѓа подарок подготвен во кутија за накит. ● Убав накит за жени и мажи изработен со цврсти метали со печат 10к 14к жолто злато бело злато или 925 сребро. За ваше целосно задоволство ви нудиме 45-дневна гаранција за враќање на парите.

Карактеристики

Производи во категоријата

18к Бело Злато Делфин Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

18к Бело Злато Делфин Приврзок

Произведени исклучиво За Накитопсесија Ова е прекрасен приврзок за делфин од бело злато ОД 18к...

DEN 1.33
Диносаурус Прстени-Накит -
  • Ново
Оценка на клиентот:

Диносаурус Прстени-Накит -

Диномите Винилните прстени имаат поделени грбови за максимална удобност Одлично за роденденски забави

DEN 1.00
Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обетки Мијуадкаи Едноставни Гроздобер Обетки За Тинејџерки Минималистички Пирсинг Столпчиња Трендовски Обетки Накит Л Една Големина

Удобно Вклопување : овие едноставни, но убави Обетки се парче накит што ќе ги натера сите да ви дадат ком�

DEN 1.00