• Ново
Добро ткаени килими со мистична персиска област, сина

Добро ткаени килими со мистична персиска област, сина

Buyers rating:
DEN 1794.88

Износ

Мистичната колекција е возбудлива низа на трендовски геометриски обрасци ткаени во комбинација на класични неутрални тонови и светли, забавни бои. Од ултра модерните пикапи, линии и агли до едноставна плочка или марокански шари, постои шема за секоја просторија. А 0. 4 "Куп на воздушен пресврт полипропилен дава текстуриран изглед и меко чувство. Предивото е отпорно на дамка и не пролева или избледи со текот на времето. Трајни и лесни за чистење, овие килими на областа се направени да траат. Направени се. од 100% полипропилен поставен на топлина. 100% поддршка од јута е безбедна за дрвени подови. Отпорен на дамки и отпорни на предиво за да го задржи килимот мек, а боите светли. Машината направена во мисирка. Употреба на рампа за килим се препорачува да го продолжи животот на вашиот килим и спречете се менување и лизгање. Екстремно издржлив и многу лесен за чистење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Удобен Резервоар Блузи Клиренс Облека Смешни Печатени Маици Трендовски Фустан Летни Врвови Без Ракави Кошули Со Кружен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Удобен Резервоар Блузи Клиренс Облека Смешни Печатени Маици Трендовски Фустан Летни Врвови Без Ракави Кошули Со Кружен

Многу кул за носење, Нов Изглед.90" Должина : 71см / 27.Повод : Дома, Секојдневно.Како да се мие : Рачно Миење Ла

DEN 0.67
Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали
  • Ново
Оценка на клиентот:

Домот Е Местото Каде Што Ги Чувате Четките За Шминка Смешни Женски Ѕидни Налепници За Ѕидови кора и Стап ѕидни уметнички мурали

Прикажете ја вашата страст со Овој Црн Винил Ѕид Цитати Налепници Инспиративни Цитати Налепници Кора И

DEN 0.67
Колба Гроздобер Букви Ел Џефе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Колба Гроздобер Букви Ел Џефе

КВАЛИТЕТ : Нашите Кожени Завиткани Надворешни Авантуристички Колби се изградени доволно силни за на от�

DEN 1.00
Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Смихоно Клиренс Туника Маици За Жени Трендовски Девојки Летни Врвови Модни Дами Блуза Врвови Со Кратки Ракави Вратот На Екипажот

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 17.5 см / 6.89" Рамо : 44см / 17.

DEN 2.33